statystyki

Już nie tylko traktory. Ursus stawia na produkcję elektrycznych samochodów i autobusów [WIDEO]

14 września 2016, 13:01 | Aktualizacja: 14.09.2016, 13:03
Źródło:PAP
Ciągnik URSUS C-3150V Power z transmisją Vigus

Ciągnik URSUS C-3150V Power z transmisją Vigusźródło: Materiały Prasowe

Ursus, znany dotąd z ciągników, chce produkować samochody i autobusy elektryczne. Jak mówi PAP prezes firmy Karol Zarajczyk, Ursus zamierza wkrótce zaprezentować elektryczno-wodorowy autobus hybrydowy, który będzie mógł przejechać nawet 400 km na jednym ładowaniu.

Reklama

Reklama

Ursus stawia na produkcję elektrycznych samochodów i autobusów

WIDEO

Reklama

Reklama

  • sryrad2121(2016-09-14 13:24) Odpowiedz 1214

    tymczasem mega mózgi z rzundu wymyśliły sobie spółeczkę PGE-Tauron-Enea-Energa, która ma się zajmować produkcją elektrycznych aut, he he. Ładnie kasy tam przepadnie :)

  • kissass(2016-09-14 13:53) Odpowiedz 218

    Spółka o obrotach kilku lokalnych biedronek i zysku wystarczającym na maybacha dla prezesa zaraz nam nową Teslę zrobi. Nie mylcie piaru z realną potęgą. Chcą mieć dopiero 15 proc. rynku traktorów w Polszy. Cool on the level head

  • likus(2016-09-15 09:50) Odpowiedz 13

    Polacy zachowali sporo z tego hurra optymizmu z września 39 r. kiedy wierzyli, że duch góry przeniesie, Niemca pokona i Teslę z niczego stworzy. Brawo niezłomny duch. Brawo Ursus. Brawo pompowanie balona.

  • RICO(2016-09-14 21:48) Odpowiedz 16

    Nic już nikogo nie zdziwi,Ursus być może będzie produkował kapustę kiszoną,a Lot przy okazji zajmie się leczeniem halucynacji !!!

  • TOMEK(2016-09-29 06:16) Odpowiedz 00

    GO POLAND GO

  • likus(2016-09-15 09:49) Odpowiedz 00

    Polacy zachowali sporo z tego hurra optymizmu z września 39 r. kiedy wierzyli, że duch góry przeniesie, Niemca pokona i Teslę z niczego stworzy. Brawo niezłomny duch! Brawo Ursus! Brawo pompowanie balona!

  • Ysa(2016-09-15 10:33) Odpowiedz 00

    No to bedziemy miec znow Melexa, idzie dobra zmiana.

  • JJ(2016-09-15 01:39) Odpowiedz 01

    Oby Ursus starannie planowal swoja strategie i nie ulegal inwestycyjnemu hurra-optymizmowi. Nie jeda firma upadla z powodu zbyt duzej pazernosci kierownictwa.