LS Tech-Homes zawarła list intencyjny ws. projektu w Berlinie


Warszawa, 24.02.2017 (ISBnews) - LS Tech-Homes zawarła z Balthazar Unternehmensgruppe list intencyjny dotyczący projektu Marienfelde-Berlin, podała spółka. Intencją LS Tech-Homes jest podpisanie umowy na realizację tej inwestycji w technologii modułowej.
"Balthazar deklaruje zainteresowanie wykorzystaniem technologii modułowej oferowanej przez LS Tech-Homes i planuje ją uwzględnić w pracach projektowych" - czytamy w komunikacie.
Inwestycja będzie realizowana w Berlinie na działce będącej własnością jednej ze spółek z grupy Balthazar. Plan obejmuje wybudowanie około 100 tys. m2 powierzchni użytkowej, w tym 87,5% będą stanowić mieszkania, a 12,5% powierzchnie komercyjne. Całość inwestycji szacowana jest na 150 mln euro. Rozpoczęcie budowy planowane jest na 2019 rok a zakończenie inwestycji ma nastąpić w roku 2021, podano także.
"Intencją spółki jest podpisanie umowy na realizację tej inwestycji w technologii modułowej" - podsumowano.
LS Tech-Homes to producent paneli kompozytowych w technologii SIP, wykorzystywanych do budowy jedno i wielorodzinnych domów oraz obiektów przemysłowych. Od czerwca 2012 roku LS Tech-Homes jest notowana na NewConnect.
(ISBnews)