Blokowanie tras wokół stolicy. Inwestycje na długie lata

18 lipca 2017, 08:55 | Aktualizacja: 18.07.2017, 09:01
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Obwodnica Warszawy

Obwodnica Warszawyźródło: Dziennik Gazeta Prawna

Budowa dwóch arterii stoi przez procedury środowiskowe. To rozbija układ dróg w centrum kraju

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (11)

  • Robol(2017-07-18 09:52) Zgłoś naruszenie 1616

    PiS robi wszystko by zaskakodzic Warszawie. Nawet nowo wybudowane lotnisko Chopina chcą zamknąć i przenieść na Bezkudzie.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • PJB(2017-07-18 09:58) Zgłoś naruszenie 406

    Trzeba zapytać kto gdzie mieszka i dlaczego procedury tak długo trwają? Czy w rejonach tych tras szybkiego ruchu mieszkają ważni politycy PiS? Chyba tak, skoro decyzje są tak blokowane.

    Odpowiedz
  • Waldemar(2017-07-18 10:05) Zgłoś naruszenie 127

    Po dobrej zmianie, przyszli nowi ludzie - troche potrwa zanim sie naucza i machina zacznie dzialac plynnie. A my poczekamy

    Odpowiedz
  • PL(2017-07-18 10:07) Zgłoś naruszenie 328

    Dzięki szyszko nie mamy obwodnicy a nawet jak kiedyś powstanie to i tak zaplacimy za nią 2 razy drożej. Czy ten człowiek kiedykolwiek zostanie pociągnięty do odpowiedzialności ?

    Odpowiedz
  • Marek(2017-07-18 11:18) Zgłoś naruszenie 250

    to jest kryminał, że minister środowiska anulował DEKADĘ temu decyzje środowiskową ponieważ miałby obwodnicę w swoim sąsiedztwie i koniecznie chciał by ominęła mu działkę. potencjalne straty mogą iść w setki milionów złotych i konkretne ludzkie życia, które zostaną rozjechane przez ruch samochodowy....

    Odpowiedz
  • Smutne to(2017-07-18 12:05) Zgłoś naruszenie 151

    Trzeba to otwarcie powiedzieć: tempo budowy infrastruktury komunikacyjnej w Polsce jest ŻENUJĄCE. Jak my z naszymi cywilizacyjnymi zapoznieniami mamy niby gonić Zachód, jeżeli w ciągu 28 lat (za start przyjmuje 1988/9) nie potrafiliśmy wybudować w całości jednej (!) obwodnicy Warszawy. Dla porównania Chińczycy w tym czasie wybudowaliby 6 obwodnic, metro od Piaseczna do Pruszkowa i kilkanaście nowych mostów. I tu nie chodzi o tę czy inną ekipę polityków. Taką mamy po prostu kulturę organizactjną.

    Odpowiedz
  • Azw(2017-07-19 07:36) Zgłoś naruszenie 50

    Niech się Warszawa też trochę utoruje jak reszta kraju .

    Odpowiedz
  • And(2017-07-19 10:30) Zgłoś naruszenie 82

    Do autora . Gdzie obiektywizm i rzetelność dziennikarska ? Wszystko przez Szyszkę ? A co z 8 latami innych rządów ? Przecież oni nie mieli powodu , żeby blokować te inwestycje ( czy aby na pewno ? ) . A przy okazji , to kto nam obiecywał domknięcie ringu do euro 2012 ? Może to lapsus językowy , bo ma być to oddane do euro 2020 ? I pomyśleć , że gdyby nie Szyszko i jego nierządy przez 8 lat - mielibyśmy ring wokół stolicy

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz