Lubnauer: "Nie wskażę Petru na wiceprzewodniczącego Nowoczesnej". Jest nielojalny

29 grudnia 2017, 12:26 | Aktualizacja: 29.12.2017, 12:32
Źródło:PAP
Katarzyna Lubnauer

Katarzyna Lubnauerźródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: Fot. Slawomir Kaminski Agencja Gazeta

Przewodnicząca Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer potwierdziła w piątek, że nie wskaże b. szefa partii Ryszarda Petru na wiceprzewodniczącego ugrupowania. "Z jego ust padło ostatnio tyle słów o mnie i o Nowoczesnej, że nie byłby to dobry pomysł" - stwierdziła.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (10)

  • Mędrzec Syjonu(2017-12-29 13:23) Zgłoś naruszenie 192

    Lubnauer - żelazna dziewica! jedynej której Ryszard P chyba nie przeorał! Joanna Darc opozycji :)

    Odpowiedz
  • Marian(2017-12-29 13:33) Zgłoś naruszenie 143

    Uuu nie będzie kasiorki od sponsorów. Współczuje wierzycielom N.

    Odpowiedz
  • Wracaj Rysiu do rodziny bo i ją stracisz(2017-12-29 13:21) Zgłoś naruszenie 112

    RYSIEK! K***Y CI SIE ROZLAZŁY! XD XD XD

    Odpowiedz
  • Terminator(2017-12-29 13:12) Zgłoś naruszenie 112

    Nielojalny?Niemożliwe!A tylu januszy biznesu jemu ufało!Ale to przecież spec. od ekonomii podobny do Leszka!Byłby świetnym ministrem finansów, jak nie w Polsce to na pewno w Rumunii lub na Ukrainie!LoooooooL.

    Odpowiedz
  • MM(2017-12-29 12:54) Zgłoś naruszenie 111

    Niestety osoby takie jak Petru, Miler, Schetyna - według mnie doprowadzają do aktualnego wyglądu sceny politycznej oraz wyników sondaży oraz wyników ostatnich wyborów. Jak śpiewał klasyk: trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść. Aktualnie, chociaż słowa te padły za rządów PO, iż opozycja jest tak słaba że nie ma z kim przegrać wyborów - niestety pasują do dzisiejszych czasów, jak nigdy do wcześniejszych. Nic... pozostaje czekać na opamiętania części grona politycznego lub może chociaż jakiś rozłam w partii rządzącej.

    Odpowiedz
  • Dawnej w UPR. (2017-12-29 14:21) Zgłoś naruszenie 85

    Babochłop feministyczny. Dzięki takim jak ona PIS może spać sobie spokojnie. Oby więcej takiej oPOzycji!

    Odpowiedz
  • alex(2017-12-29 14:44) Zgłoś naruszenie 82

    Taka zaciekła, bo Ryszard jej nie uprawiał. :)

    Odpowiedz
  • Polak(2017-12-29 14:56) Zgłoś naruszenie 81

    Są drugorzędną partią opozycyjną a kłócą się tak zajadle, jakby właśnie rozdzielali między siebie ministerialne teki. To co by się działo, gdyby faktycznie u władzy?

    Odpowiedz
  • alex(2017-12-29 14:45) Zgłoś naruszenie 42

    Taka zaciekła, bo Ryszard jej nie uprawiał. :)

    Odpowiedz
  • PiS zbawcą narodu(2017-12-29 15:46) Zgłoś naruszenie 33

    Nowoczesna bez Petru to już inna partia. Więc niech sobie ta pyza w okularkach założy swoją partię z myszką agresorką.

    Odpowiedz