Morawiecki: "Możemy poprawić konkurencyjność całej Europy. Potrzebujemy nowego ładu"

25 stycznia 2018, 14:59 | Aktualizacja: 25.01.2018, 15:24
Źródło:PAP
Mateusz Morawiecki

Mateusz Morawieckiźródło: PAP
autor zdjęcia: Radek Pietruszka

Otwarcie rynków, obniżanie barier handlowych i łagodzenie protekcjonizmu przyczyni się do budowy silnej pozycji Europy Środkowo-Wschodniej; stanie się ona wtedy bardzo dobrym wsparciem konkurencyjności i rozwoju całej Unii Europejskiej - ocenił premier Mateusz Morawiecki.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (3)

 • korwin(2018-01-25 19:01) Zgłoś naruszenie 161

  Dzieki PIS bedzie jak na bialorusi, Sady przejeli > skazac mozna kazdego , Sad Najwyzszy przejeli > zatwierdza wybory > czytaj 100 kadencji, wyjdziecie na ulice, to dostaniecie palka jak bialorusini, albo do paki , udlawcie sie tym 500+

  Odpowiedz
 • Szczyt hipokryzji(2018-01-25 16:51) Zgłoś naruszenie 233

  Polska "poprawia" konkurencyjnosc Europy na kazdym kroku, kupujac amoloty, maszyny, bron, helikoptery w USA i w ten sposob wzmacniajac gospodarke tego kraju, ktora konkuruje z Europa, jednoczesnie domagajac sie nowych dotacji unijnych. To jest szczyt hipokryzji w wydaniu obecnego rzadu ktory wie, ze w europejskich fabrykach pracuje duza czesc polskich emigrantow. Nie mniej ochota wchodzenia w d..ppe Jankesom jest silniejsza od wlasnego interesu. Dlatego te gadki o wzroscie konkurencjnosciEuropy zostaw sobie dla baranow z PiS-u.

  Odpowiedz
 • podatnik(2018-01-25 15:17) Zgłoś naruszenie 265

  Morawiecki, to w końcu za czym jesteś? Odkąd widzę Twoją kłamliwą facjatę we wszystkich mediach, powtarzasz w kółko o "odbudowie gospodarki narodowej" i "patriotyzmie gospodarczym". Powtarzasz, że zachodnie koncerny wywożą z Polski setki miliardów i płacą efektywnie za niskie podatki w porównaniu z polskimi firmami, które jako mniejsze nie mają z nimi szans, i to jest wszystko wina Tuska, a Ty, Morawiecki, to zmienisz. Tymczasem "obniżanie barier handlowych" i "łagodzenie protekcjonizmu" oznacza zapewnienie jeszcze lepszych warunków międzynarodowym koncernom kosztem polskich firm. Morawiecki, lepiej uważaj, bo polski naród nie jest aż tak głupi, jak Ci się wydaje.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze