Wojciechowicz: Schetyna chciał nie tylko mojego odwołania, ale też żeby afera reprywatyzacyjna przykleiła się do mnie [WYWIAD]

22 lutego 2018, 19:00 | Aktualizacja: 23.02.2018, 09:25
Źródło:MAGAZYN DGP
Jacek Wojciechowicz Fot. Maksymilian Rigamonti

Jacek Wojciechowicz Fot. Maksymilian Rigamontiźródło: Dziennik Gazeta Prawna

W PO nie ma mowy o demokracji, od Schetyny zależy praktycznie wszystko, miejsce na liście, pójście do telewizji, cała władza jest w jego rękach. A przy tym, proszę zauważyć, że PiS go bezpośrednio nie atakuje - mówi w wywiadzie Jacek Wojciechowicz, który ogłosił w środę odejście z PO, a w latach 2006–2016 był zastępcą prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
KioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowa
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (15)

  • Pamiętamy(2018-02-22 19:46) Zgłoś naruszenie 7053

    To oni mówili zajadając się ośmiorniczkami: 1. Państwo Polskie istnieje tylko teoretycznie. 2. Polska to Ch.. D... i kamieni kupa. 3. W Polsce praca jest .... ale podła. 4. Mało płacą? Znaleźć inną pracę. Wziąć kredyt - Prezydent Komorowski doradza w trakcie kampanii 5. "Teraz, kur...,paliwo może być nawet i po 7 zł" - Donald Tusk po wygranych wyborach 6. Praca za 6000 zł? Tylko idiota za tyle pracuje! - Elżbieta Bieńkowska Pamiętamy!!!

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Timi(2018-02-22 19:36) Zgłoś naruszenie 333

    PO = Partia Oszustów

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • byly wyborca leni z PO(2018-02-22 23:14) Zgłoś naruszenie 2420

    Wstyd mi,ze głosowałem na leni z PO,których jedynym programem było głosujcie na nas,bo jak nie my wygra PIS.Musze przyznać PIS robią swoje .PO tylko obiecało.

    Odpowiedz
  • zenek(2018-02-22 19:17) Zgłoś naruszenie 210

    mafia

    Odpowiedz
  • Terminator(2018-02-22 22:58) Zgłoś naruszenie 173

    PO-Titanic coraz szybciej tonie!!!Hehehe.

    Odpowiedz
  • niestety(2018-02-23 15:41) Zgłoś naruszenie 166

    W Polsce żaden rząd nie był takim jakim powinien być prawdziwy rząd, pracujący dla dobra kraju. Afery bez końca, działania na rzecz lobby, przywłaszczenia, uwłaszczenia, premiowania oraz mega wynagradzania siebie kochanych...............

    Odpowiedz
  • ????(2018-02-22 19:06) Zgłoś naruszenie 1521

    ..a czego się spodziewałeś po donosicielach i kłamczuchach...?

    Odpowiedz
  • Aro(2018-02-23 08:19) Zgłoś naruszenie 912

    PO to zawsze była zbieranina szubrawców.

    Odpowiedz
  • Wreszcie(2018-02-23 11:30) Zgłoś naruszenie 20

    Bedzie alternatywa! Szukaj yyutube: "e-demokracja. Rewolucja w polityce"

    Odpowiedz
  • Jasia (2018-02-23 10:02) Zgłoś naruszenie 20

    Czy kilka lat temu, za Song Bing Hong , który napisał książki; Wojna o pieniądz, gdzie mowa o faktach i wymienia nazwiska tamtych mienionych lat stal tez PiS? W książkach są daty, nazwiska, fakty. Pisał o wojnie, bankierach, kto i za jakie sznurki pociągał. Nikt nie zamykał ust autorowi. Książka jest znana w wielu językach i na świecie.

    Odpowiedz