Putin kupił sobie doktorat. "Ceny rozpoczynały się od 30 tys. euro"

5 marca 2018, 12:36 | Aktualizacja: 05.03.2018, 12:39
Źródło:PAP
Władimir Putin Fot. Drop of Light / Shutterstock.com

Władimir Putin Fot. Drop of Light / Shutterstock.comźródło: ShutterStock

Rektor Państwowego Instytutu Górniczego w Petersburgu Władimir Litwinienko napisał Władimirowi Putinowi rozprawę doktorską z ekonomii - oświadczyła w rozmowie z Radiem Swoboda córka rektora Olga Litwinienko.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (12)

  • Akwin(2018-03-05 12:50) Zgłoś naruszenie 33614

    Jak się słucha polskich polityków czy "profesorów" typu Środa, Hartmann i inni kastraci intelektualni tego typu, to też ma się wrażenie, że swoje prace dyplomowe kupili :)

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Terminator(2018-03-05 13:26) Zgłoś naruszenie 201

    "Śmietanka nie kupuje" - "śmietanka" dostaje!!!Taka to różnica!!!

    Odpowiedz
  • baba ze wsi(2018-03-05 17:10) Zgłoś naruszenie 1015

    U nas lewicowo liberalna szlachta, z nadania Kremla, studia pokończyła latem w wakacje, jako eksterniści przy burakach cukrowych !

    Odpowiedz
  • Michała(2018-03-05 15:02) Zgłoś naruszenie 90

    W Rzeszowie jest też taki przywódca rodem z PRL, też zapewne z wielka pomocą byłego radnego który dokonał laudacji na część wodza z tytułem doctora honorowego.Facet otrzymał tytuł honorowy z uczelni technicznej a miał z nią tyle wspólnego że pracował w zakładzie WSK Rzeszów na tokarce po przeszkoleniu technicznym o kierunku obróbka skrawaniem.Za dawnych czasów co drugi działcz partyjny w urzędzie pytał się ,,sekretarzu na którym to ja już jestem roku tej naszej uczelni w Warszawie.Teraz w UM pod wszystkimi wnioskami i uchwałami musi być pieczątka z tym tytułem honorowym bo inaczej lecą przekleństwa i to siarczyste.

    Odpowiedz
  • wilder(2018-03-05 21:27) Zgłoś naruszenie 46

    Mógłby sobie kupić mózg.

    Odpowiedz
  • sopot(2018-03-05 21:28) Zgłoś naruszenie 20

    Mógłby sobie kupić mózg. ,

    Odpowiedz
  • Heniu(2018-03-05 21:30) Zgłoś naruszenie 22

    Eeeee. To drogo! Moj znajomy z Indii mowil, ze mu proponowano za 3000 USD. Nawet na uczelnie nie musialby isc :) Ale w Polsce niektorzy Ukraincy slyszalem przynosza podobne standardy. Uczelnie nie wyzucaja nawet tych, ktorym takie przewaly udowodniono!

    Odpowiedz
  • bes(2018-03-06 06:06) Zgłoś naruszenie 12

    Ta Litwinienko to krewna tego Litwinienki od Polonu ? A może w Rosji co drugi to Litwinienko ?

    Odpowiedz
  • Nicku (2018-03-06 12:16) Zgłoś naruszenie 10

    Kto bogatemu zabroni? Car to car. W Rosji za diengi można wszystko.

    Odpowiedz
  • Vaterland(2018-03-18 20:49) Zgłoś naruszenie 00

    nic nowego u polityków. A kto napisał doktorat w języku angielskim Helmutowi KOHLowi /zmarły Bundeskanclerz/, o którym wiedziano, że nie zna angielskiego. SIC!!!!

    Odpowiedz