Szykuje się konsolidacja Getin Noble Banku z Idea Bankiem? Akcje spółek wystrzeliły w górę

18 lipca 2018, 08:20 | Aktualizacja: 18.07.2018, 17:51
Źródło:ISBnews
GPW

GPWźródło: Materiały Prasowe

Leszek Czarnecki, sprawujący kontrolę nad Getin Noble Bankiem (GNB), rozważa opcje konsolidacyjne obejmujące GNB i Idea Bank, podał GNB.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (15)

  • BigBass (2018-07-18 12:13) Zgłoś naruszenie 10

    Jestem ciekaw nazwy hadlowej nowego połączonego podmiotu. GetinNobleIdea Bank ? Albo IdeaGetin Bank. Czyli łączymy i sprzedajemy do Luxemburga ?

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • obserwator(2018-07-18 12:29) Zgłoś naruszenie 70

    Kolejna ucieczka do przodu

    Odpowiedz
  • M(2018-07-18 13:01) Zgłoś naruszenie 40

    No i kolejny "uczciwy" przedsiębiorca ps. Ernest wpadł na pomysł jakby tu znów kilka tysięcy ludzi straciło swoje pieniądze? Nazwa nowej afery GetinNobleIdea Gate?

    Odpowiedz
  • reco(2018-07-18 14:42) Zgłoś naruszenie 30

    Połączenie i za chwilę restrukturyzacja. Zostanie zlikwidowanych 50% oddziałów.

    Odpowiedz
  • Nie mam już czasu(2018-07-18 14:47) Zgłoś naruszenie 40

    Musiałem odwiedzić oddział IdeaB. bo przez internet i tel. nie mogą tego sprawdzić. Posadzili mnie w białej plastikowej komórce, poinformowali, że w ciągu 15 minut przyjdzie konsultant. Czekałem 40 minut na konsultanta, który nie przyszedł. Gdy wychodziłem, dziewczyna z recepcji pyta: dlaczego Pan wychodzi? Konsultant za chwilę przyjdzie.

    Odpowiedz
  • dds(2018-07-18 15:08) Zgłoś naruszenie 40

    marka idea bank skompromitowana sprzedawaniem obligacji getback najpewniej zninknie z rynku

    Odpowiedz
  • aqua(2018-07-18 15:43) Zgłoś naruszenie 30

    ************* + ************** = to *********** , Czarnecki to geszefciarz z kilkusetmilionowymi dlugami których nie jest w stanie spalcic, no chyba ze znowu zrobi akcje z polisami na 10-20-30 lat , gdzie jezeli chce sie wyplacic pieniadze wczesniej to traci sie wszystko a oprocentowanie jest bardzo niskie, nie takie jak obiecywane w broszurach. Raczej wiekszosc ludzie nie doczeka swoich pieniedzy bo Czarnecki predzej zbankrutuje

    Odpowiedz
  • el Polaco(2018-07-18 15:46) Zgłoś naruszenie 50

    Dziwne ze zona Czarneckiego która prowadzi w TVN program bizensowy - TVN Biz , ani slowem sie nie zajaknela o Getinbanku gdy tysiace ludzi skladalo grupowe pozwy do prokuratury na oszukancze praktyki tego banku

    Odpowiedz
  • Korpo(2018-07-18 16:26) Zgłoś naruszenie 20

    jak się spółki łączą w grupy to ich akcje są do ... :)

    Odpowiedz
  • aaaaaa(2018-07-18 21:44) Zgłoś naruszenie 20

    czyżby szykowanie przypudrowanego trupa do przedaży za 2-3 lata wcześniej likwidując placówki i przesuwając praxowników bo i desperatów chcących tam praxować coraz mniej..

    Odpowiedz
  • kwiryna(2018-07-19 18:20) Zgłoś naruszenie 00

    Czarnecki to odwazny gracz, tuz finansiery, a przy tym pracodawca generujacy miejsca pracy o czym trzeba pamietac.

    Odpowiedz
  • pola(2018-07-19 19:46) Zgłoś naruszenie 12

    Dla mnie jako dla kienta nie ma to znaczenia. Dla mnie liczą się jasne zasady getin bankku i bsługa klienta, kóra jest na wysokim poziomie.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz