Polski rząd nie zmienia stanowiska. "Zarzuty KE wobec ustawy o SN są bezzasadne"

14 września 2018, 16:59 | Aktualizacja: 14.09.2018, 20:06
Źródło:PAP
Jarosław Kaczyński

Jarosław Kaczyńskiźródło: Bloomberg
autor zdjęcia: Leszek Szymaski

Zarzuty Komisji Europejskiej wobec ustawy o Sądzie Najwyższym należy uznać za bezzasadne - wynika z dokumentu przekazanego w piątek przez Polskę do KE, który widziała PAP. Jest to odpowiedź strony polskiej do KE w ramach procedury naruszenia prawa dot. ustawy o SN.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (15)

  • m1(2018-09-15 03:22) Zgłoś naruszenie 101

    Odpowiedź jest bardzo prosta. Uważają słusznie.

    Odpowiedz
  • ola(2018-09-14 22:12) Zgłoś naruszenie 49

    czy pisowcy uważają nas-społeczeństwo za idiotów .....czy sami są idiotami wygadując takie bzdury?.... pytanie tylko co gorsze?........

    Odpowiedz
  • karol(2018-09-14 22:03) Zgłoś naruszenie 158

    dzisiaj przeczytałem fajny dowcip.... jak wystraszyć pisowca? .... podejść do niego po cichu od tyłu i szepnąć do ucha "KONSTYTUCJA"..... he he he

    Odpowiedz
  • Kowalski(2018-09-14 20:21) Zgłoś naruszenie 4213

    PiS sprowadza Polskę do roli "chorego człowieka Europy". Oczywiście można uważać, że Polska jest awangardą narodów europejskich. Przeciętny szlachcic polski na początku XVIII wieku był głęboko przekonany, że Rzeczpospolita jest potęgą. (przecież pokonaliśmy Turków). Prawda była taka, że byliśmy państwem cywilizacyjnie całkowicie zacofanym. Jak to się skończyło wiemy z lekcji historii. Ktoś, kto łyka propagandę państwowej TV ( Urban to amator w porównaniu z nimi) może wierzyć, że Kaczyński jest zbawcą Narodu, a nasza przyszłość jest świetlana. Przebudzenie może się okazać bolesne - mordą o beton. Państwowa TV wtedy wytłumaczy, że to wszystko wina Niemców.

    Odpowiedz
  • rozczarowany(2018-09-14 20:05) Zgłoś naruszenie 149

    Szkoda że za to wprowadzanie zamordyzmu w kraju zapłacą przede wszystkim Polacy.Te wyjaśnienia polskiego rzadu to myślenie że tam są idioci na zachodzie a od gledzenia ze białe jest czarne a czarne jest białe nikt wam pisiści nie uwierzy

    Odpowiedz
  • Donald(2018-09-14 19:32) Zgłoś naruszenie 1617

    Brawo PiS tak trzymać pozdrawiam

    Odpowiedz
  • Bimbo(2018-09-14 19:17) Zgłoś naruszenie 1414

    I tak trzymać.

    Odpowiedz
  • baca(2018-09-14 19:02) Zgłoś naruszenie 143

    Już sam tytuł tego artykułu wskazuje, że autorzy są politykierami a nie dziennikarzami.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Rozczarowany wyborca PiS(2018-09-14 18:24) Zgłoś naruszenie 3325

    Te zarzuty sa bardzo zasadne. PiS oszukuje ludzi.

    Odpowiedz
  • kjhg(2018-09-14 18:12) Zgłoś naruszenie 3225

    Polacy ZAPLACA wysoka cene za to co PiS wyprawia. :(((( W pakiecie w publicznych mediach, jest codziennie serwowana antyunijna PROPAGANDA i pranie mozgow Kowalskim, co w przyszlosci ma pozwolic PiSowcom zrzucic wine za wszysko na "zla Unie".

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Karol(2018-09-14 17:31) Zgłoś naruszenie 920

    To sa otwarte kpiny z inteligencji ludzi, niezalezie od tego czy z EU czy z RP.

    Odpowiedz