Jak kupić mieszkanie i nie dać się nabić w butelkę? [PORADNIK]

12 listopada 2018, 06:00
Źródło:Home Broker
mieszkanie

mieszkanieźródło: ShutterStock

Osoby kupujące mieszkanie na rynku wtórnym narażone są na zupełnie inne ryzyka niż ci, którzy zdecydowali się na lokal od dewelopera. Home Broker zwraca uwagę na te najważniejsze.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (6)

 • ozi(2018-11-28 21:47) Zgłoś naruszenie 00

  Czytam i czytam recenzje, na temat pierwszego polskiego serialu na Netflix i powiem wam, że nie wiem dlaczego niektórzy hejtują. Serio, miałam okazję zobaczyć ten serial i według mnie jest mega! Co prawda dwa pierwsze odcinki, trochę za mało dynamiczne, ale potem, nie mogłam się oderwać sprzed laptopa! Maćka Musiała i Roberta Więckiewicza bardzo dobrze się ogląda, a cała akcja zbudowana wokół naszej historii. POLECAM OBEJRZEĆ W CAŁOŚCI :)

  Odpowiedz
 • warszawiacy(2018-11-16 08:48) Zgłoś naruszenie 00

  W związku z malejacą rónicą cen mieszkań na rynku wtórnym i pierwotnym oraz tymi wszystkimi zagrożeniami uważam że dużo lepiej odożyć niewiele wiecej pieniędzy i kupić nowe mieszkanie. My kupiliśmy na Forum Wola w Warszawie i cena naprawdę nie różni się bardzo od tej, za jaką moglibyśmy mieć używane mieszkanie.

  Odpowiedz
 • Grzegorz (2018-11-12 15:18) Zgłoś naruszenie 20

  znajomi kupowali mieszkanie od fabryki domów w Warszawie wszystko uczciwie było załatwione, mieszkanie ładne w niezłej cenie coś tam jeszcze dało się wynegocjować i my tak naprawdę z żoną z ich polecenia zdecydowlaiśmy się na zakup.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • EUzebiusz(2018-11-12 08:38) Zgłoś naruszenie 54

  Proszę mnie przekonać, że artykuł nie jest polityczny podając konkretny przykład z Jarocina? Developerzy zawsze grają na strachu i emocjach.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze