Dokąd zmierza afera KNF?

28 listopada 2018, 07:40
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
KNF

KNFźródło: ShutterStock

PO chce sprawdzić tropy prowadzące do NBP i szuka śladów w propozycjach legislacyjnych. Rząd obiecuje dogłębne wyjaśnienie sprawy.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (9)

  • Nietzshe(2018-11-28 09:33) Zgłoś naruszenie 947

    Skończymy z korupcją, nepotyzmem i układami grzmial przed zwycięstwem wyborczym przywódca DOJNEJ ZMIANY! PISioki są znacznie gorsi od PO bo robią jeszcze większe przewaly ale z piana obludnej moralności na ustach.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • niedobra zmiana(2018-11-28 11:10) Zgłoś naruszenie 40

    To proste. Za wszelkiej maści cwaniaków za ich numery ma zapłacić podatnik.

    Odpowiedz
  • dziad(2018-11-28 13:25) Zgłoś naruszenie 06

    W KOŃCU! 1983, pierwszy polski serial na Netflixie :D już nie mogę się doczekać 30 listopada. Zapowiada się naprawdę super! Maciek Musiał i Robert Więckiewicz dali popis gry aktorskiej. Fajne to jest w tym serialu, że rozkręca się po dwóch pierwszych odcinkach. Lubię jak Agnieszka Holland tak buduje napięcie, bo potem ten serial ogląda się po prostu meeega :) Polecam!

    Odpowiedz
  • ItalionoM(2018-11-28 14:49) Zgłoś naruszenie 12

    Już nie mogę się doczekać 1983. Fajnie musi się oglądać pierwszy polski serial na Netflixie. Denerwuje mnie, że niektórzy “recenzenci” oceniają serial po dwóch odcinkach. Ja wychodzę z założenia, że trzeba to potraktować całościowo. 30 listopada 1983 ma swoją oficjalną premierę. Jestem ciekaw jak Maciek Musiał sobie poradził.

    Odpowiedz
  • bkb2(2018-11-28 17:09) Zgłoś naruszenie 33

    Post komuna z PO sie rozpada.... PIS będzie rządził w PL jeszcze przeź 2-3 kadencie

    Odpowiedz
  • bkb2(2018-11-28 22:13) Zgłoś naruszenie 31

    Post komuna z PO sie rozpada.... PIS będzie rządził w PL jeszcze przeź 2-3 kadencie

    Odpowiedz
  • Polak(2018-11-28 22:34) Zgłoś naruszenie 12

    A ja sie pytam co Glapinski robi jeszcze na stanowisku?!!!!! Natychmiast wyrzucic aferzyste i zlodzieja!!!!

    Odpowiedz
  • sebek(2018-11-29 02:16) Zgłoś naruszenie 22

    Dobrze Polakaó mówisz. Glapiński i sokal do dymisji, i do więzienia.

    Odpowiedz