Rabiej: Najpierw wprowadźmy związki partnerskie. Dopiero później adopcje [WYWIAD]

17 marca 2019, 14:45
Źródło:MAGAZYN DGP

źródło: DGP

"Najpierw przyzwyczajmy ludzi, że związki partnerskie to nie jest samo zło, że nie niszczą tkanki społecznej i polskiej rodziny. Potem łatwiej będzie o kolejne kroki, o równość małżeńską z adopcją" - mówi w rozmowie DGP Paweł Rabiej, wiceprezydent Warszawy.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
KioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowa
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (16)

  • Niekatolik(2019-03-18 10:18) Zgłoś naruszenie 00

    Stanie Rabiej któregoś dnia przed Chrystusem...odpowie. Nie chcemy żyć wg prostych przykazań Bożych to będziemy wypełniać wkrótce prawo szariatu.

    Odpowiedz
  • masakra(2019-03-18 05:36) Zgłoś naruszenie 60

    Panie Rabiej. Po adopcji dzieci pewnie przyjdzie delegalizacja związków heteroseksualnych, obniżenie wieku inicjacji seksualnej do 12 czy 8 roku życia, nakaz rodzenia dzieci przez kobiety dla homoseksualistów? Czy zatrzymacie się na legalizacji związków człowieka i psa czy kozy????????

    Odpowiedz
  • podatnik(2019-03-17 22:26) Zgłoś naruszenie 50

    co on plecie? "...jeśli byłaby równość małżeńska" przecież w Polsce jest równość małżeńska - wszystkie małżeństwa są równe wobec prawa.

    Odpowiedz
  • Realista (2019-03-17 21:19) Zgłoś naruszenie 100

    Ja już widzę jaki odcisk na psychice będzie miało takie dziecko jak dorosnie jeżeli będzie wychowywane przez dwóch facetów.

    Odpowiedz
  • qwe(2019-03-17 19:13) Zgłoś naruszenie 201

    Teraz jasno widac do czego dazy Koalicja teczowego PO+Komuchy+Lewaki - chca zawladnac moralnoscia i sumieniem narodu, aby zalegalizowac S o d o m i e, a w dalszej kolejosci odbierac dzieci tym, ktorzy sie jej sprzeciwiaja (jak to sie dzieje obecnie w Wielkiej Brytanii). Miejsce tych c h o r y c h ludzi jest w wiezieniach i szpitalach psychiatrtycznych, a nie u wladzy.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • WARSZAFFFKA(2019-03-17 19:09) Zgłoś naruszenie 151

    W WARSZAWIE NIECH SOBIE BOGATYM WPROWADZAJĄ TE PRAWA :) BRAWO GŁUPI WARSZAWIACY ODERWANI OD RZECZYWISTOŚCI. TO MACIE PO HAHAHAHAHAHA

    Odpowiedz
  • Mysikrólik (2019-03-17 19:00) Zgłoś naruszenie 140

    Gość jest do ZWOLNIENIA. Nie do dymisji ale do ZWOLNIENIA. Pewnie PIS go opłacił aby wyleciał z takim tekstem. Na PIS nie zagłosuję ale nikt mi nie będzie wmawiał co mam lubić a co nie.

    Odpowiedz
  • Wkriony(2019-03-17 17:41) Zgłoś naruszenie 261

    Tak to jest daj palec to ci zaraz rękę upie...olą. Dać zbokom władzę to im się od razu w d .upach przewraca i jak widać dosłownie w tym przypadku.

    Odpowiedz
  • MLODY OFICER(2019-03-17 17:22) Zgłoś naruszenie 211

    Rabiej od odbytow dzieci WARA

    Odpowiedz
  • Nauczyciel angielskiego(2019-03-17 17:21) Zgłoś naruszenie 392

    Rabiej rob ze swoim tylkiem co chcesz a od odbytow dzieci WARA

    Odpowiedz
  • Adams(2019-03-17 17:06) Zgłoś naruszenie 480

    Czy naprawdę nikomu wśród zwolenników tej całej adipcji nie przychodzi do głowy, że dzieci mogą być wykorzystywane seksualnie przez swoich opiekunów?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • werter(2019-03-17 16:13) Zgłoś naruszenie 612

    Ręce precz od naszych dzieci!!!! Tu większość narodu w 100% zgadza się z Kaczyńskim....

    Odpowiedz