QubicGames ma umowę dot. wydania gry 'Warlocks 2:God Slayers' na Nintendo Switch


Warszawa, 01.04.2019 (ISBnews) - QubicGames zawarł z firmą Fat Dog Games umowę wydawniczą, określającą szczegóły wydania gry "Warlocks 2:God Slayers" na konsolę Nintendo Switch, podała spółka.
"W zamian za udzielenie licencji na wydanie gry Fat Dog Games otrzyma od emitenta wynagrodzenie w postaci minimum gwarancyjnego oraz revenue share (procentu od przychodów ze sprzedaży gry) pomniejszone o rozliczenie minimum gwarancyjnego w umówionej wysokości" - czytamy w komunikacie.
"Warlocks 2:God Slayers" jest klimatyczną grą akcji z elementami RPG opartą na pixelartowej grafice i wciągającym trybie rozgrywki dla 1 do 4 graczy. Developerem gry jest firma Frozen District Sp. z o.o z siedzibą w Krakowie, podano także.
"Spółka informuje, iż premiera gry w wersji na platformę Nintendo Switch planowana jest w drugim kwartale 2019 roku. Gra zostanie wydana jako jedna z pięciu gier planowanych na 15-lecie QubicGames, obok takich tytułów jak "Akane", "Blazing Beaks", "Hungry Baby" i "Geki Yaba Runner" - czytamy także.
QubicGames S.A. jest studiem deweloperskim, które zostało założone w 2004 r. i wyprodukowało już łącznie ponad 20 gier wideo. Do 2012 r. spółka realizowała głównie gry na konsole Nintendo, a od 2014 r. zajmuje się także produkcjami na platformy iOS/Android, Sony PS4 i PS Vita, a także komputery PC/Mac. Spółka jest notowana na NewConnect od 2016 r.
(ISBnews)