Gubernator Kaliningradu: Plany przekopu Mierzei Wiślanej nas niepokoją

15 kwietnia 2019, 14:56 | Aktualizacja: 15.04.2019, 19:15
Źródło:PAP
Przekop Mierzei Wiślanej

Przekop Mierzei Wiślanejźródło: Domena Publiczna

Plany budowy w Polsce kanału przez Mierzeję Wiślaną stanowią zagrożenie dla ekologii, samej mierzei i wywołują obawy w Kaliningradzie - powiedział gubernator obwodu kaliningradzkiego Anton Alichanow w wywiadzie dla agencji TASS, opublikowanym w poniedziałek.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (19)

  • Warmiak(2019-04-15 15:28) Zgłoś naruszenie 2490

    Nasza V kolumnę również niepokoją.

    Odpowiedz
  • dd(2019-04-15 15:14) Zgłoś naruszenie 2330

    Od kiedy to ruscy przejmują się ekologią ?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Julek(2019-04-15 15:32) Zgłoś naruszenie 2030

    Skoro Gubernator Kaliningradu się martwi to.... Znaczy się że trzeba koniecznie zbudować ten przekop.

    Odpowiedz
  • Ciekawy(2019-04-15 15:14) Zgłoś naruszenie 1830

    Nas niepokoją działania wojenne Rosji przeciwko Ukrainie.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • FF(2019-04-15 15:57) Zgłoś naruszenie 1810

    Martwi się o ekologię, a Kaliningrad zrzuca ścieki bez oczyszczania do Bałtyku... no comment.

    Odpowiedz
  • rweffe(2019-04-15 15:35) Zgłoś naruszenie 1181

    pocalujcie nas w du=pe

    Odpowiedz
  • Don(2019-04-15 16:21) Zgłoś naruszenie 500

    A mnie niepokoi rozmieszczenie przez Rosję, systemów rakietowych Iskander przy naszej granicy i wymierzenie tychże rakiet w terytorium Polski.

    Odpowiedz
  • Migotka(2019-04-15 18:06) Zgłoś naruszenie 350

    KOŃ BY SIĘ UŚMIAŁ.

    Odpowiedz
  • Mirmił(2019-04-15 18:14) Zgłoś naruszenie 250

    Normalnie się wzruszyłem czułym serduszkiem gubernatora Kaliningradu. Prawie jak trenami żałobnymi i rozdzieraniem szat Walzowej nad wiewiórką. Jak tak dbają o ekologię, to niech zlikwidują Rosję, bo ta jest z punktu widzenia ekologii jedną wielką katastrofą ekologiczną przynajmniej od 100 lat. Możemy przejąć kawałek Rosji w zarząd powierniczy celem rekultywacji. Pamiętam, jak po wyjściu Armii Czerwonej z Polski nasi leśnicy i koła łowieckie wprowadzały tam na poligony i lasy dziki i zwierzynę płową na te martwe wytrzebione tereny - i jak dokonywano inwentaryzacji i rekultywacji szkód ekologicznych - w tym zanieczyszczeń wód gruntowych.

    Odpowiedz
  • Terminator(2019-04-15 15:35) Zgłoś naruszenie 212

    Schizofrenia, padaczka i Aids to główne zarazy w FR! Hehehe.

    Odpowiedz
  • Hmmm(2019-04-15 19:50) Zgłoś naruszenie 213

    PO ramię w ramie z Rosją!!!

    Odpowiedz
  • Peo(2019-04-15 19:55) Zgłoś naruszenie 201

    Targowica wspiera Rosje!Właściwie nie ma się co dziwić...

    Odpowiedz
  • Hmmm(2019-04-15 19:50) Zgłoś naruszenie 176

    PO ramię w ramie z Rosją!!!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Leon Z(2019-04-15 23:04) Zgłoś naruszenie 100

    Jakby ruskie nie blokowały zalewu, to nie byłby potrzebny przekop. Każdy, kto jest przeciw przekopowi popiera ruskich i jest wrogiem Polski. Ekologia nie ma tu nic do rzeczy, po Zalew i tak jest połączony z Zatoką tylko kilka km dalej.

    Odpowiedz
  • Ppp(2019-04-16 06:36) Zgłoś naruszenie 60

    A mnie niepokoi agresja ZSRR na Ukrainę. Tutaj jednak nie brakowało narzędzi a jaj NATO żeby wkroczyć w dniu 3. i wykurzyć zielone ludziki....

    Odpowiedz
  • buehehe(2019-04-16 02:50) Zgłoś naruszenie 31

    No no, robi się ciekawie, z jednej strony kaliningradskaja obłaść,, czyli Moskwa, z drugiej KE, czyli Berlin. Jak myślicie Polaki, dadzą Wam wasi odwieczni kolonialiści wybić się na niezależność?

    Odpowiedz