Prokuratura: Około tysiąca poszkodowanych przez tzw. mafię mieszkaniową

18 czerwca 2019, 13:15 | Aktualizacja: 18.06.2019, 13:24
Źródło:PAP
Gdańsk, Polska, 28.03.2018

Gdańsk, Polska, 28.03.2018źródło: Bloomberg
autor zdjęcia: Piotr Malecki

W śledztwie dotyczącym tzw. mafii mieszkaniowej jest już około tysiąca poszkodowanych – poinformowała we wtorek gdańska Prokuratura Regionalna. Dodała, że w ostatnim czasie w sprawie postawiono kolejne zarzuty. Podejrzanych jest 28 osób, w tym 7 notariuszy.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (2)

  • XYZ(2019-07-01 22:26) Zgłoś naruszenie 00

    Bardzo dobrze, że w końcu wzięto się za mafie mieszkaniowe. Może za jakiś czas przyniesie to pożądany efekt ... tak jak przyniosło efekt gonienie lekarzy, którzy oczekiwali łapówek za wykonanie operacji. Obecnie raczej się już o tym nie słyszy i prawdopodobnie zdarza się to obecnie bardzo rzadko. Jeżeli będzie dobra skuteczność w łapaniu tego typu przestępców i ostre sankcje dla za wykorzystywanie ludzi w trudnym położeniu życiowym, z czasem możemy mieć do czynienia z podobnym efektem. Czego wszystkim życzę.

    Odpowiedz
  • lk(2019-10-30 07:06) Zgłoś naruszenie 00

    Bzdura Pan Ziobro wie o wszystkim, tj. skali zjawiska, notariuszach zajmujących się tym procederem i nic konkretnego nie robi. To co widzimy są to działania pozorne, które mają notariuszy utrzymać jak najdłużej w złodziejskim interesie. Nie chce ich skreślać z list i pozbawiać prawa wykonywania zawodu i ukrócać w ten sposób proceder.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze