Von der Leyen zapowiada twarde rządy KE: parytet, praworządność, neutralność klimatyczna

10 lipca 2019, 20:26 | Aktualizacja: 10.07.2019, 21:33
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Ursula von der Leyen

Ursula von der Leyenźródło: Bloomberg
autor zdjęcia: Krisztian Bocsi

Ursula von der Leyen stawia na praworządność i neutralność klimatyczną. Wraca też pomysł karania państw niechętnych migrantom

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (20)

  • M5an(2019-07-10 21:35) Zgłoś naruszenie 78101

    juz sie po ż ygałem, to jak czytanie mowy-trawy KC PZPR z czasów słusznie minionych.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • hhh(2019-07-10 21:19) Zgłoś naruszenie 7048

    brawo !!! to się wyrobnicy dobrej zmiany zdziwią . najwieksze wycie mam nadzieje będzie na Nowogrodzkiej. ograni jak dzieci . niestety w efekcie reżim wzmocni prześladowania przeciwników politycznych i zwykłych obywateli

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • DAn(2019-07-10 20:51) Zgłoś naruszenie 3348

    Von der Lier...

    Odpowiedz
  • Przemek(2019-07-10 22:13) Zgłoś naruszenie 244

    Możemy ich przyjąć,tylko bez zobowiązania że będziemy ich tu trzymać na siłe,więc i tak wrócą do niemiec,do swoich rodzin i tam gdzie dostaną kase za darmo i nie będą prześladowani

    Odpowiedz
  • Virtus(2019-07-11 03:09) Zgłoś naruszenie 207

    Mam nadzieję, że zostanie utrącona, gdyż zapowiada się jeszcze gorzej, niż Timmermans.

    Odpowiedz
  • Maciek(2019-07-10 20:23) Zgłoś naruszenie 1833

    Przypomnę tylko, że kandydatka jest nią tylko dzięki polskiemu rządowi... A co ma z tego Polska?

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Straszne(2019-07-11 11:26) Zgłoś naruszenie 151

    PiS myslal ze szef KE dopasuje sie do jego woli. Co za arogancja i zarozumialosc.

    Odpowiedz
  • Przeczytaj(2019-07-10 23:09) Zgłoś naruszenie 118

    Niby w Polsce jest tak strasznie, a według samej komisji europejskiej rozwijamy się zaraz po małej wyspie(Maltą) najszybciej w Europie. A przecież zachodowi zależy, żeby w Polsce było złe. Inaczej koszt taniej siły roboczej wzrośnie. Praworządność? A co u nas zamykają ludzi za złe wypowiedzi o imigrantach nierobach, o dwóch tatusiach, którzy chcą adoptować dziecko? A na zachodzie tak! Polska, drugi najszybciej rozwijający się kraj w Europie, dane z dzisiaj. Polska 4,5%, średnia dla Europy 1,4, Niemcy 0,7

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • 25l(2019-07-11 06:59) Zgłoś naruszenie 33

    Parytet dla kobiet to ja w kopalniach i hutach na produkcji proponuję

    Odpowiedz
  • Wroc91(2019-07-11 10:50) Zgłoś naruszenie 32

    Choćbyśmy wyszli z siebie nie zmienimy unii. Wyjdźmy więc z unii.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Belg mial racje(2019-07-11 12:27) Zgłoś naruszenie 31

    Osobiscie NIE MAM NAJMNIEJSZYCH watpliwosci ze krytyka jaka Zimmermans kierowal przeciw obecnej wladzy w Polsce byla w pelni sluszna.

    Odpowiedz
  • Byly wyborca pis(2019-07-11 08:33) Zgłoś naruszenie 30

    Ciezko uwierzyc w to co sie widzi i czyta bez glebszego kielicha......az musialem drugi raz przeczytac bo myslalem ze to jakis zart......

    Odpowiedz