Reaktywacja PKS-ów? Wkrótce powstanie prawie 1400 linii autobusowych

29 sierpnia 2019, 09:57 | Aktualizacja: 29.08.2019, 10:18
Źródło:PAP
Autobus PKS

Autobus PKSźródło: ShutterStock

Przez wiele lat likwidowano połączenia autobusowe, rozpoczynamy ich przywracanie - od 1 września pojawi się w całej Polsce prawie 1400 linii - poinformował w czwartek minister infrastruktury Andrzej Adamczyk.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (18)

  • sheffield(2019-08-29 11:01) Zgłoś naruszenie 348

    Ciekawe skąd wezmą kierowców do te 1400 linii?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Еmma***(2019-08-29 13:09) Zgłoś naruszenie 114

    Czеść, jеsteś zainteresowany prawdziwymi spotkaniami seksualnymi w swoim mieście? Więc wypróbuj tę stronę - 𝘸𝘸𝘸.lady4.fun Nazywam się Emma25, czekam na Ciebie, a na stronie są moje іntymne zdjęciа :))

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Еmmazzz(2019-08-29 13:11) Zgłoś naruszenie 017

    Czеść, jеsteś zainteresowany prawdziwymi spotkaniami seksualnymi w swoim mieście? Więc wypróbuj tę stronę - 𝘸𝘸𝘸.lady4.fun Nazywam się Emma25, czekam na Ciebie, a na stronie są moje іntymne zdjęciа :))))))))

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Terminator(2019-08-29 15:03) Zgłoś naruszenie 156

    Autobusy PKS powinny być nowoczesne, wygodne oraz dostosowane do potrzeb mieszkanców na terenie danej gminy lub miasta!!! Niepotrzebny jest wielki autobus na jednego lub dwa pasażerów!!! Lepiej mały, ekonomiczny, nowoczesny, wygodny a może nawet elektryczny zamiast wielkiego starego i "dymjącego" ogórka!!!

    Odpowiedz
  • Gosc(2019-08-30 14:22) Zgłoś naruszenie 104

    Autobusy sa potrzebne dla ludzi

    Odpowiedz
  • niestety(2019-08-30 15:51) Zgłoś naruszenie 124

    niestety u mnie, pomimo prośby marszałek nie przywrócił, do przystanku 5 km ,

    Odpowiedz
  • PORAŻKA na 100%(2019-08-30 15:57) Zgłoś naruszenie 403

    niestety PIĄTKA KACZYŃSKIEGO w zakresie przywracania połączeń autobusowych poniosła całkowitą klęskę - po pieniądze na dopłaty zgłoszono znikome zapotrzebowanie.

    Odpowiedz
  • ślepy widzi ?(2019-08-30 16:00) Zgłoś naruszenie 187

    klęskę nie trudno było przewidzieć bo nie naprawiono szkodliwej ustawy o publicznym transporcie zbiorowym w zakresie pozamiejskiego drogowego ptz.

    Odpowiedz
  • SAMOWOLKA GÓRĄ !(2019-08-30 16:04) Zgłoś naruszenie 716

    w temacie transportu zbiorowego samorządy robią co chcą - nie ponoszą żadnej odpowiedzialności - dlatego takie mamy skutki - NARÓD CIERPI.

    Odpowiedz
  • taką władzę kocham ?(2019-08-30 16:15) Zgłoś naruszenie 1013

    w naszej Ojczyznie obowiązuje zasada przymusowego posiadania samochodu, bo niestety bez swojego auta w Polsce nie daje się normalnie żyć, czy to w miescie , czy to na wsi, bo mieszkańcy miast też potrzebują pojechać za miasto - wydaje się, że władza mogłaby tego nie rozumieć.

    Odpowiedz
  • taki nasz los ?(2019-08-30 16:25) Zgłoś naruszenie 920

    Likwidowanie połączeń autobusowych następowało w sposób ciągły i regularny, niestety nie przerwany do dnia obecnego, jak rozumiem , zgodny z opracowanym ustawowym systemem działającym wyjątkowo sprawnie, jak dobrze naoliwiona maszynka, czyli m. in. chyba w zgodzie z naszą krajową ustawą o publicznym transporcie zbiorowym , której niestety PiS przez prawie 4 lata swoich rządów nie zdołał naprawić - więc ona działa nadal.

    Odpowiedz
  • komu wojna - komu krowa dojna.(2019-08-30 16:34) Zgłoś naruszenie 197

    powody do radości mogą mieć np. handlarze złomem samochodowym, bo byłoby miejsce na np. mocno wyeksploatowane toksyczne auta od merkel.

    Odpowiedz
  • antyPiS.(2019-08-30 16:38) Zgłoś naruszenie 710

    IM GORZEJ - TYM LEPIEJ ?

    Odpowiedz
  • zatkało gorące kakao ?(2019-08-30 16:44) Zgłoś naruszenie 617

    i co na to nasi eksperci - czy dalej narzekaliby na brak pieniędzy ? - jakoś cicho - a może jednak problem jest przede wszystkim w przepisach stojących na głowie ?

    Odpowiedz
  • czas leci - kadencja się kończy.(2019-09-20 15:25) Zgłoś naruszenie 10

    niestety, jakoś nie widziałem w tvp żadnego przywróconego autobusu.

    Odpowiedz