Kolej na nowoczesność. Pociągi wreszcie wjeżdżają w XXI wiek

10 września 2019, 09:36 | Aktualizacja: 10.09.2019, 09:37
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Pociąg

Pociągźródło: ShutterStock

Polska infrastruktura przechodzi wielką przebudowę. Grupa PKP wyda do 2023 r. w ramach Krajowego Programu Kolejowego ponad 100 mld zł, m.in. na modernizację dworców, taboru, modernizację i utrzymanie linii kolejowych.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (2)

  • Młody wykształcony z dużego ośrodka(2019-09-10 13:30) Zgłoś naruszenie 1062

    O Marksie ! Nie nie! Ten kaczystowski rząd rujnuje kraj! Przecież tak dobrze było jak było - kiedy byliśmy ******** i kolonią! Były granty z Fundacji Adenauera, Fundacji Soro... ehem to jest Batorego , Stypendia Humboldta I jeszcze nic robić nie trzeba było, zero wymagań - tylko namaszczenie przez TVN i GW 3 miesiące wakacji rok w rok, oraz praca 3 dni w tygodniu. Wystarczyło tylko zrobić jakąś małą lukę w prawie, wysmażyć paszkwil na własny naród, albo być ekspertem od tego ,że się nie da! A teraz ludzie wybrali nie tych co trzeba i co się stanie z nami - elitą "tegokraju"?

    Odpowiedz
  • zenek blues(2019-09-16 13:22) Zgłoś naruszenie 10

    Czy rozumiesz co piszesz ? Wątpię. Napisz co z obietnic infrastrukturalnych PiS zostało zrobione. Obiecywać jest łatwo, zrobić coś znacznie trudniej.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze