W jakich krajach UE kradnie się najwięcej samochodów? Nasz region wypadł znacznie lepiej niż Europa Zachodnia

6 listopada 2019, 06:31
Źródło:forsal.pl
Kradzieże aut w Europie.

Kradzieże aut w Europieźródło: Forsal.pl

W latach 2015–2017 policja w całej Unii Europejskiej notowała średnio 697 tys. kradzieży samochodów rocznie, co stanowi spadek o 29 proc. w porównaniu z okresem 2008–2010, gdy rocznie ginęło średnio 983 tys. aut.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (24)

  • Arek(2019-11-06 07:26) Zgłoś naruszenie 11915

    Polska to top 3 najbezpieczniejszych krajów Europy. Dzięki jedności kulturowej

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Figler(2019-11-06 16:40) Zgłoś naruszenie 1146

    Zaleznosc jest prosta. Czym wiecej kolorowych z Afryki i Azji w danym kraju tym wiecej przestepstw, gwaltow,morderstw,kradziezy. To sa po prostu fakty. Multikulti jest planowana zbrodnia na Europejczykach.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Zbyszek(2019-11-06 07:18) Zgłoś naruszenie 11311

    W Polsce jest coraz bardziej bezpiecznie

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • Kamillentee (2019-11-06 07:31) Zgłoś naruszenie 1842

    Dobra "statystyka" tylko kto kradnie najwiecej w zachodnej Europie - o tym artykul milczy a to sa przede wszystkim zlodzieje z Polski.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Terminator(2019-11-06 10:00) Zgłoś naruszenie 1310

    Bo na zachodzie Europy bandy z Europy Wschodniej kradną i to nie tylko auta!!! Teraz jest taka moda na kradzież rusztowań budowlanych!!! LoooooooooooooooooooooooooooL.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Groszek(2019-11-06 12:23) Zgłoś naruszenie 1122

    Nasz region wypadl "dobrze" bo nasz region sam kradnie i to nie u siebie gdzie jezdza same rzechy tylko u sasiadow. A kradnie sie nie tylko samochody ale wszystko co nie jest przyspawane. Nawet w populistycznych, polskich mediach nie ma dnia w ktorym by nie pisano o znalezieniu "dziupli" z kradzionymi samochodami rozebranymi na czesci i to przede wszystkim z Niemiec.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Jas goszek(2019-11-06 08:22) Zgłoś naruszenie 33

    Dziwne... W Polsce mamy same najdrozsze marki i najnowsze modele. Srednio 2-3 lata. Nie sprowadzamy do kraju aut uzywanych. A mimo to tak fobry rezultat?

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Audi (2019-11-07 10:52) Zgłoś naruszenie 00

    Co za statystyka w Islandi bzdura totalna

    Odpowiedz