Padł rekord. Mieszkania w Polsce jeszcze nigdy nie były tak drogie

12 lutego 2020, 06:00
Źródło:HRE Investments
Nowy historyczny rekord cen mieszkań

Nowy historyczny rekord cen mieszkańźródło: Materiały Prasowe

Mieszkania jeszcze nigdy nie były tak drogie – wynika z najnowszych danych opublikowanych przez Narodowy Bank Polski. W każdym z badanych miast w 2019 roku mieliśmy do czynienia z rekordem.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (11)

  • Kol(2020-02-13 03:55) Zgłoś naruszenie 00

    Ja jestem Ciekawe kto te kredyty spłaci :D:D:D Jak rypnie nie inwestowane 500+ zakupy z USA bez offsetu...:D i jeszcze nas z Unii wytytolą to i wartość rypnie i % HOHO i jeszcze Ci co mają mieszkania to jak w Grecji będą bogaci no to biednym cza pomóc

    Odpowiedz
  • PanGlapinski(2020-02-12 14:17) Zgłoś naruszenie 91

    Czyje interesy reprezentuje Pan Glapinski i RPP? Bo na pewno nie polaków. Jedynie Pan Zubelewicz jest rozsadny z tego całego towarzystwa.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • sam(2020-02-12 14:12) Zgłoś naruszenie 72

    nie ma dnia żeby sie nie ukazał artykuł w sieci na temat cen nieruchomości i to zwiastuję ze jest na tym rynku bańka

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Qwerrty(2020-02-12 13:17) Zgłoś naruszenie 160

    Odsetki w bankach - 0,5%. Inflacja 3,5%. Wzrost wynagrodzeń - 5%. Wzrastająca niepewność sytuacji politycznej, ekonomicznej. Nie wiadomo czy nie będzie kryzysu na świecie i co PiS nawyrabia gdy skonczą się pieniadze (a właśnie w 2020 się skonczyły) Pozostaje tylko inwestowanie w nieruchomości albo złoto.

    Odpowiedz
  • sic(2020-02-12 12:04) Zgłoś naruszenie 151

    Drogie bo jest tani kredyt i utrzymywane sztucznie niskie stopy procentowe.

    Odpowiedz
  • jsunday(2020-02-12 09:58) Zgłoś naruszenie 93

    Wszystko w normie. Jako pośrednik nieruchomości jestem z tego zadowolony. Co roku zwiększa się moja pensja ze względu na wyższe prowizje. Pracy tyle samo, zarobki większe. Największy kwik jest na bankierze pod każdym artykułem o nieruchach.

    Odpowiedz
  • PanGlapinski(2020-02-12 08:35) Zgłoś naruszenie 3124

    Umiesz czytac pan Panie Glapinski? Dalej twierdzisz, ze wszystko jest w normie? Meteoryt by w Was uderzyl i tez byscie sie zastanawiali co to bylo. Dobra zmiana, dziekuje za taka zmiane, za PO bylo mnie stac na wiecej.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz