Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jak uporządkować myśli, by zwiększyć produktywność?

12 stycznia 2016, 06:01
Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Większość naszych myśli nie odnosi się do faktów. Jeżeli wierzymy negatywnym, rozpraszającym i pesymistycznym „głosom” w naszych głowach, bardzo ciężko jest spowolnić ich bieg. Niedawno przeprowadzone w USA w Państwowym Instytucie ds. Starzenia badania pokazały, że zdezorganizowany umysł nie tylko pogarsza samopoczucie, ale jest generalnie niekorzystny dla człowieka. Prowadzi bowiem do stresu, chronicznego negatywizmu oraz impulsywności. Stany te duszą produktywność oraz przyczyniają się do problemów zdrowotnych, takich jak wzrost wagi, choroby serca, problemy ze snem oraz migreny.
Większość naszych myśli nie odnosi się do faktów. Jeżeli wierzymy negatywnym, rozpraszającym i pesymistycznym „głosom” w naszych głowach, bardzo ciężko jest spowolnić ich bieg. Niedawno przeprowadzone w USA w Państwowym Instytucie ds. Starzenia badania pokazały, że zdezorganizowany umysł nie tylko pogarsza samopoczucie, ale jest generalnie niekorzystny dla człowieka. Prowadzi bowiem do stresu, chronicznego negatywizmu oraz impulsywności. Stany te duszą produktywność oraz przyczyniają się do problemów zdrowotnych, takich jak wzrost wagi, choroby serca, problemy ze snem oraz migreny. / ShutterStock
Reklama
Reklama

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej