Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Drapacze chmur na przekór Brexitowi. Gigantyczna inwestycja w City of London

30 listopada 2016, 05:45
Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Wieżowiec 1 Undershaft, zwany potocznie „The Trellis”, będzie mieć 305 m wysokości i 73 piętra. Będzie to najwyższy biurowiec w finansowej dzielnicy City of London i drugi najwyższy wieżowiec w zachodniej części Europy. Najwyższy obecnie londyński Shard ma 310 m wysokości. Pierwotne plany architektów zakładały budowę 309,6-metrowego wieżowca, ale jego wysokość musiała zostać ograniczona ze względu na obowiązuje przepisy ruchu lotniczego – pisze The Guardian.
Wieżowiec 1 Undershaft, zwany potocznie „The Trellis”, będzie mieć 305 m wysokości i 73 piętra. Będzie to najwyższy biurowiec w finansowej dzielnicy City of London i drugi najwyższy wieżowiec w zachodniej części Europy. Najwyższy obecnie londyński Shard ma 310 m wysokości. Pierwotne plany architektów zakładały budowę 309,6-metrowego wieżowca, ale jego wysokość musiała zostać ograniczona ze względu na obowiązuje przepisy ruchu lotniczego – pisze The Guardian. / Media
Reklama
Reklama

Powiązane

Reklama

Komentarze(2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • Akad
    2016-11-30 17:33:56
    Wystarczyło że inwestorzy usłyszeli o cięciach podatkowych.Dowód na to , że jeśli chodzi o podatki to im mniej tym lepiej.
    0
    pokażodpowiedzi (1)
Reklama

Zobacz więcej