Dlaczego żywność na wschodzie UE jest gorsza? Węgry i Słowacja chcą interwencji KE

27 lutego 2017, 13:16 | Aktualizacja: 27.02.2017, 13:19
Źródło:PAP
Klienci

Klienci

Węgry i Słowacja zwrócą się do Komisji Europejskiej o podjęcie kroków prawnych w celu wyeliminowania "podwójnych standardów jakości" stosowanych przy sprzedaży artykułów żywnościowych na wschodzie i zachodzie UE - poinformował węgierski resort rolnictwa.

Reklama

Komentarze (14)

  • czytelnik(2017-02-27 13:54) Zgłoś naruszenie 220

    Dlaczego Polska nie dołącza do tego protestu? Kiedyś widziałem w TV jak człowieczek z Jacobs Kaffee Polska wciska kit, że ich kawa na polski rynek jest kwaśna, bo Polacy taką lubią. I tak jest z wieloma innymi produktami.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • TykatykTykTyk(2017-02-27 14:00) Zgłoś naruszenie 229

    To wyprodukujmy sobie lepszą żywność a im wysyłajmy odpady to takie trudne?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • M.(2017-02-27 14:53) Zgłoś naruszenie 1712

    Hurrr durr, chcemy lepszą żywność! Dla producenta np. chipsów cena jest zawsze taka sama. Powiedzmy, że cena produkcji + marża na paczce w przeliczeniu na pln z gorszymi składnikami to 5zł a z lepszymi 8zł. Niemiec zapłaci 8zł a Polak zapłaci? Chcecie mieć taką samą żywność, to będziecie mieli takie same ceny - tylko że wtedy nikogo nie będzie na to stać.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Dlaczego(2017-02-27 15:02) Zgłoś naruszenie 148

    Dlaczego żywność na wschodzie jest gorsza? Bo jest tańsza jak chcecie płacić 10 zł za paczkę czipsow czy innych produktów to proszę bardzo.

    Odpowiedz
  • t(2017-02-27 16:29) Zgłoś naruszenie 44

    Nasz rząd jest przy korycie i zajadają się ośmiorniczkami więc nie musza przystępować do protestu. Macie 500zł plu to se napupcie makarony w Biedrze.

    Odpowiedz
  • ss(2017-02-27 17:19) Zgłoś naruszenie 42

    sa rowni i rowniejsi

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • świerszcz(2017-02-27 17:49) Zgłoś naruszenie 30

    Nie rozumiem w czym problem. Od zawsze wiemy że polska żywność jest najlepsza, więc zachodnia żywność choćby była najlepsza i tak przegra z polskimi produktami , a my możemy zasypać cały Zachód polską dobrą żywnością.

    Odpowiedz
  • aaa(2017-02-27 23:29) Zgłoś naruszenie 10

    a wy ciagle w glowach macie poprzednia socjalna epoke, ze panstwo ma interweniowac pomyslcie, panstwo nie jest od tego, to konsument wybiera produkt,idz do sklepu i kup innej marki proste.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz