Szcześniak: Komisja śledcza powinna zająć się przewalutowaniem kredytu przez Michała Tuska

29 czerwca 2017, 16:47 | Aktualizacja: 29.06.2017, 17:05
Źródło:PAP

Komisja śledcza ds. Amber Gold powinna wyjaśnić wątek okoliczności przewalutowania kredytu mieszkaniowego przez Michała Tuska i sprawdzić, czy nie doszło w tym przypadku do przekazania synowi premiera poufnych informacji - mówi PAP prezes stowarzyszenia "Stop Bankowemu Bezprawiu" Arkadiusz Szcześniak.

Reklama

Komentarze (14)

  • Krzysie(2017-06-29 22:12) Zgłoś naruszenie 1385

    Przecież to oczywiste jest że w sprawie tzw. kredytów frankowych powinna powstać komisja śledcza, tylko ona gwarantuje że będzie dostęp do informacji, na podstawie których można rzetelnie rozstrzygnąć spór. Obecnie wszelkie próby uzyskania informacji (nawet tak oczywistej jak w jaki sposób banki finansowały akcje kredytową_ są torpedowane przez banki.

    Odpowiedz
  • Eh(2017-06-29 23:34) Zgłoś naruszenie 400

    Chodzi o zaprzestanie druku franka przez bank Szwajcarii ale wielu ekspertów się tego spodziewało tylko nie było precyzyjnosci. Nadmierny druk powodował problemy w dalszym napływie kapitału zagranicznego z powodu jeszcze wiekszej konkurencyjnosci szwajcarskich produktów. Kazdy druk ppwodował wzmocnienie gospodarki i rowniesz drukowanego franka.

    Odpowiedz
  • W(2017-06-29 19:54) Zgłoś naruszenie 3417

    Lekarza !!!!

    Odpowiedz
  • Gebels(2017-06-29 17:18) Zgłoś naruszenie 3116

    Królowi Europy i jego królewiczowi wszystko wolno.Oni są tacy cool i trendy....A ciocia z Berlina czuwa.

    Odpowiedz
  • Putinek(2017-06-29 20:40) Zgłoś naruszenie 1828

    Co za wielutna bzdura. Nie bronię nie oskarżam ale to jego kredyt więc mógł sobie robic co chce. Gdyby prezes owego stowarzyszenia przewalutował w owym czasie swoj kredy dziś nie był by Prezesem.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • myślta(2017-06-29 22:08) Zgłoś naruszenie 118

    zrozumcie, Amber G to tylko 19tys klientów oszukanych, a afera kredytów niby walutowych (mówią na nie walutowe hahaha) to 750 tysięcy kredytów a klientów w to ubranych może z 50% więcej ( małżeństawa) . Dla A G robi się komisję aby dowalić PO a dla kredytów co? to jest nieważny przypadek okradania polaków? ? ? ? pisokłamcy i Arek (PAD) , który jak obieca to..... wow !

    Odpowiedz
  • Marek Rz(2017-06-30 23:14) Zgłoś naruszenie 70

    To nie był przypadek, że Węgrzy zawczasu przewalutowali te pseudokredyty. Ichniejszy KNF miał informacje pozwalające na podstawie liczby CIRS/FX SWAP przewidzieć co się będzie działo z kursem franka. Nasz KNF też musiał to wiedzieć. Pytanie, co wtedy zrobił z tą wiedzą?

    Odpowiedz
  • Chase(2017-06-30 09:35) Zgłoś naruszenie 56

    Taaak, trzeba wezwać Prezesa Narodowego Banku Szwajcarii czy nie dał cynka!!! Kretyństwo do potęgi.

    Odpowiedz
  • Erwin(2017-06-30 08:56) Zgłoś naruszenie 44

    Powołać komisję do sprawdzenia jak Michał Tusk dostał się na studia wyższe. Czy ktoś mu tego nie załatwił? Bardzo możliwe, że obce mocarstwa opłacały mu te studia. Ciekawe jak na przesłuchaniach to wyjaśni

    Odpowiedz
  • jajec(2017-06-30 09:02) Zgłoś naruszenie 31

    Proponuję honorować wszystkich giełdowych nieudaczników ,bo pewne jest że nie mieli informacji są uczciwi. A Donald miał informacje co zrobią szwajcarzy za dwa lata.

    Odpowiedz
  • nostradamus(2017-06-30 13:47) Zgłoś naruszenie 10

    kapitalizm dodrukowywał pieniądze waluta się umacnia to bardzo ciekawy objaw. dodrukowanie kilku miliardów USD, EURO, CHF może dodrukować parę albo nawet klikanasiće miliardów to PLN to też się wzmocni

    Odpowiedz
  • Z"ikosa"(2017-07-02 14:55) Zgłoś naruszenie 10

    "Dulus comnimodo poniatur" - każdy podstęp musi zostać ukarany , tylko dlaczego zaczęto od podstępu na amber i gold a nie na "franka"...? , oto jest pytanie . Wszyscy władcy ( i nie tylko) wiedzą i udają "greka", nie zdając sobie sprawy co ich za to czeka. Oszustwo ( prymitywne) na nie spotykaną skalę a PIS się bawi świetnie i czuje się wspaniale. Ale art. 76 Konstytucji - jeszcze ważnej- czeka cierpliwie a wybory coraz bliżej.

    Odpowiedz