Państwa UE poparły wniosek KE. Rada UE idzie dalej z art. 7

13 czerwca 2018, 19:52 | Aktualizacja: 13.06.2018, 19:59
Źródło:PAP
Parlament Europejski w Brukseli

Parlament Europejski w Brukseliźródło: Bloomberg
autor zdjęcia: Jock Fistick

Większość państw członkowskich poparła w środę wniosek Komisji Europejskiej o wysłuchanie Polski w ramach artykułu 7 unijnego traktatu. To kolejny krok w procedurze mającej zapewnić przestrzeganie unijnych wartości przez kraje UE.

Reklama

Komentarze (8)

  • POLAK(2018-06-14 16:19) Zgłoś naruszenie 20

    Duda, Kaczyński i cała ta wasze bandycka grupa przestępcza: NIC NIE URATUJE WAS OD DOŻYWOCIA ZA NISZCZENIE PODSTAW PAŃSTWOWOŚCI POLSKIEJ!!!!!

    Odpowiedz
  • Robert(2018-06-14 08:33) Zgłoś naruszenie 506

    Widocznie lubimy wszczynać wojenki, w których nie możemy wygrać. Jest to o tyle smutne, że potwierdza tezę o tym, że jako państwo niczego się nie nauczyliśmy i niczego nie zrozumieliśmy. Swoją drogą jak czytam komentarze powyżej to zakładam, że popełnili je trolle piszący na zlecenie PiS-u lub kogoś innego (nawet nie chce wnikać kogo). Nie jestem jednak wcale tak do końca pewien swojego założenia bo istnieje niestety dużo gorsza ewentualność. Możliwym jest, że komentarze powyżej są podobnie jak w moim przypadku dziełem ludzi, którzy zasadniczo zajmują się czymś innym. W takim przypadku te komentarze odzwierciedlałyby to co rzeczywiście znaczna część obywateli ma w głowach, a wtedy ... naprawdę jako kraj mamy kłopot z prawidłową percepcją otaczającej nas rzeczywistości. Już wiele razy problemy z percepcją rzeczywistości sprowadziły nas ogromne nieszczęścia. Może coś jest w powiedzeniu, że historia jeszcze nigdy nikogo i niczego nie nauczyła ?

    Odpowiedz
  • Gość(2018-06-14 07:48) Zgłoś naruszenie 238

    Mam nadzieje ze ta UE szybko się rozpadnie.

    Odpowiedz
  • licz.man(2018-06-13 22:26) Zgłoś naruszenie 33

    28-15-3= 10 (jeśli PL była wyłączona z głosowania to 9 krajów wstrzymało się od głosu). Jeśli przegłosowano zwykłą większością to mamy 15:13.

    Odpowiedz
  • wiecie gdzie ?(2018-06-13 21:04) Zgłoś naruszenie 1256

    Wiecie gdzie ci z UE, mogą nam nadmuchać ?

    Odpowiedz
  • Gdynia(2018-06-13 20:31) Zgłoś naruszenie 2144

    Nie państwa UE,a Międzymarodówka Lewacka.

    Odpowiedz
  • Polak(2018-06-13 20:14) Zgłoś naruszenie 3276

    Ostatnie podrygi obecnej KE. Przyszłoroczne wybory wszystko zmienią a wtedy skończy się ta bezczelność Timmermansa i jemu podobnych, z "naszą" opozycją na czele.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz