- MSP informuje:

MSP zaprasza do wydzierżawienia należącego do Skarbu Państwa ośrodka Polski Dom Wypoczynkowy, położonego na wybrzeżu Morza Czarnego. Chętni mogą wysyłać listy intencyjne do 29 kwietnia br.

Polski Dom Wypoczynkowy znajduje się w północnej części kompleksu „Św. Konstantyn i Św. Helena." Jest to kompleks turystyczny o najdłuższych na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego tradycjach, położony ok. 8 km na południe od popularnego kurortu Złote Piaski. Obok znajduje się miasto Warna wraz z drugim pod względem wielkości lotniskiem w kraju.

Polski Dom Wypoczynkowy powstał w 1933 r., w 1966 został przebudowany, a w roku 2006 przeszedł generalny remont. Budynek jest ogrodzony i utrzymany w bardzo dobrym stanie. Od strony północnej teren posiada ukształtowanie tarasowe. Z hotelu jest zaledwie 30 m do plaży.

W pobliżu znajdują się głównie hotele, domy wypoczynkowe, restauracje i sklepy. Obszar ten posiada w pełni rozwiniętą infrastrukturę i bardzo dobrą dostępność komunikacyjną. Oprócz samolotu, do miejscowości można dojechać samochodem, a także pociągiem i autobusem.

Zainteresowanych dzierżawą obiektu prosimy o złożenie do 29 kwietnia 2016 roku listu intencyjnego na adres Ministerstwa Skarbu Państwa.

Więcej szczegółów: http://bip.msp.gov.pl/bip/mienie-skarbu-panstwa/gospodarowanie-nieruch/ogloszenia/przetargi-i-negocjacje/10271,Nieruchomosc-zlokalizowana-na-wybrzezu-Morza-Czarnego-Bulgaria-Obwod-Warnenski-i.html?sid=d6984cedf5b9fcc4b9980ae02f28320a

Niniejsze ogłoszenie nie ma charakteru oferty ani ogłoszenia o przetargu na dzierżawę nieruchomości budynkowej. Należy je traktować jako zebranie informacji o podmiotach potencjalnie zainteresowanych wydzierżawieniem od Skarbu Państwa budynku hotelowego położonego w Bułgarii w ramach wstępnej analizy rynku nieruchomości.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)