statystyki

Ronson ma pozwolenie na użytkowanie II etapu osiedla Panoramika w Szczecinie

8 sierpnia 2016, 11:52 | Aktualizacja: 08.08.2016, 12:44
Źródło:ISBnews

Ronson otrzymał pozwolenie na użytkowanie drugiego etapu osiedla Panoramika położonego przy ul. Panoramicznej w szczecińskiej dzielnicy Warszewo, poinformowała spółka.

Reklama

Reklama
"Mieszkania na osiedlu Panoramika są doskonale doświetlone i zostały zaprojektowane z zachowaniem zasad funkcjonalności. Cechy te w połączeniu z atrakcyjną ceną i dbałością o najwyższą jakość okazały się kluczem do sukcesu dwóch pierwszych etapów. Podobnego scenariusza spodziewamy się w przypadku trzeciego etapu osiedla, w ramach którego oferujemy 122 lokale o rozkładach dostosowanych do możliwości finansowych klienta" - powiedział dyrektor sprzedaży i marketingu Andrzej Gutowski.

Przed uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie nabywców znalazło ponad dwie trzecie mieszkań. W ofercie wciąż dostępny jest szeroki wybór mieszkań w ramach trzeciego etapu osiedla, podano także.

"W ofercie osiedla Panoramika dostępne są kawalerki, mieszkania, dwu-, trzy- i czteropokojowe o powierzchni od 30 m2 do 105 m2. Metraże popularnych mieszkań dwupokojowych zaczynają się już od 34 m2, a trzypokojowych od 56 m2. Najniższa cena za mieszkanie wynosi 144 tys. zł., a część lokali objęta jest rządowym programem wsparcia Mieszkanie dla Młodych" - czytamy w komunikacie.

W ramach I i II etapu powstało niemal 200 lokali, a cała inwestycja będzie liczyć 499 mieszkań. Zakończenie budowy trzeciego etapu planowane jest na czwarty kwartał 2017 r., podano również.

Ronson to spółka deweloperska notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r. W 2015 r. sprzedał 906 mieszkań, tj. o 27% więcej niż rok wcześniej.

(ISBnews)

Reklama

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze