statystyki

Prospekt Sescom w zw. z przejściem na GPW z NewConnect trafił do KNF

9 sierpnia 2016, 15:16 | Aktualizacja: 09.08.2016, 17:32
Źródło:ISBnews

Sescom złożył do Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) wniosek o zatwierdzenie prospektu emisyjnego, podała spółka.

Reklama

Reklama"Prospekt emisyjny został sporządzony w związku z zamiarem ubiegania się o dopuszczenie akcji serii B, serii C, oraz serii D do obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych" – czytamy w komunikacie.

Na początku roku akcjonariusze Sescom zgodzili się na przygotowanie do przejścia na główny rynek GPW z NewConnect. Wejście na duży parkiet miało umożliwić dalszą ekspansję globalną oraz umocnienie pozycji firmy poprzez inwestycje w badania i rozwój, kapitał ludzki i nowe technologie. Firma nie wykluczała też możliwości akwizycji firm, podawano wówczas.

Grupa Sescom dostarcza kompleksowe usługi techniczne dla klientów sieciowych i wielkopowierzchniowych – przedstawicieli handlu detalicznego (m.in. Douglas, LPP, Kappahl, Ordipol, Rossman, Piotr i Paweł), bankowości i ubezpieczeń (m.in. Eurobank) i telekomunikacji.

Sescom S.A. jest właścicielem Grupy Sescom, czyli wszystkich spółek zagranicznych Sescom (Sescom GmbH, Sescom Technischer Support GmbH, Sescom Czech Republic s.r.o., Sescom Műszaki Szerviz Kft.) oraz Sestore Sp. z o.o. i SDC Sp. z o.o.

(ISBnews)

Reklama

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze