Złota 44 w Warszawie ma pierwszych mieszkańców, sprzedaż idzie zgodnie z planemWarszawa, 04.10.2017 (ISBnews) - Do budynku Złota 44 w Warszawie wprowadzają się pierwsi właściciele apartamentów, a sprzedaż idzie zgodnie z harmonogramem, poinformowali inwestorzy.

"Sprzedaż idzie zgodnie z harmonogramem. Mamy lepsze wyniki niż konkurencja. Popyt na luksusowe apartamenty nie spada, szczególnie, że oferujemy coś więcej niż mieszkanie - miejsce życia, z piętrem rekreacyjnym i wieloma udogodnieniami. W Złotej 44 pierwsze osoby już zaczęły mieszkać, a kolejne apartamenty wykańczamy dla nowych nabywców" - powiedział prezes BBI Development Michał Skotnicki, cytowany w komunikacie.

Inwestor Złotej 44 podkreślił, że to właśnie ludzie sukcesu - przede wszystkim polscy biznesmeni, którzy dwie dekady budowali w nowej rzeczywistości swoje firmy - zostają mieszkańcami wieży autorstwa Daniela Libeskinda. Wśród klientów jest wiele znanych osób, m.in. Robert Lewandowski, podano także.

"Dlaczego 'Polska to sukces'? Bo od lat w naszym kraju żyje się coraz lepiej. Jesteśmy jedynym z nielicznych miejsc w Europie, gdzie jest bezpiecznie i stabilnie gospodarczo, a na dodatek inwestorzy mogą liczyć na wyższe stopy zwrotu w segmencie nieruchomości niż na Zachodzie. I nie trzeba tu przywoływać na dowód danych GUS czy wskaźników makroekonomicznych. Wystarczy ostatnia wiadomość z rynku: JP Morgan ogłosił, że to w Polsce, w Warszawie będzie mieć siedzibę. Zajmie tysiące m2 biur, zatrudni tysiące nowych pracowników. Polska to sukces - JP Morgan to potwierdza" - dodał wiceprezes BBI Rafał Szczepański.

Złota 44 - Polska to sukces to luksusowy apartamentowiec w stolicy, oferujący 287 apartamentów na 52 piętrach. Inwestorami Złotej 44 są BBI Development i amerykański fundusz Amstar.

(ISBnews)