Dworczyk: Premier powołał zespół ds. dialogu prawno-historycznego z Izraelem

1 lutego 2018, 16:10 | Aktualizacja: 01.02.2018, 16:19
Źródło:PAP
Izrael

Izraelźródło: ShutterStock

Premier Mateusz Morawiecki powołał zespół ds. dialogu prawno-historycznego z Izraelem; na czele zespołu stanął wiceszef MSZ Bartosz Cichocki - poinformował w czwartek PAP szef kancelarii premiera Michał Dworczyk.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (4)

 • żart(2018-02-01 18:02) Zgłoś naruszenie 00

  Premier "Nie bądź taki szybki bill.." -piosenka (Śpiewa; Katarzyna Sobczyk, Tańczy; Magda Zawadzka).

  Odpowiedz
 • Rozbitek(2018-02-01 18:58) Zgłoś naruszenie 02

  Uwaga, uwaga - za sterami samolotu o nazwie Polska siedzi szaleniec i sambojca, ktory chce rozbic ten samolot. Ratuj sie kto moze!!!

  Odpowiedz
 • Georealista(2018-02-01 19:32) Zgłoś naruszenie 12

  Przyczyną nagłej zmiany Iz.ra,ela w sprawie dawno uzgodnionej ustawy IPN, jest niedawna decyzja o wojnie z Iranem. Taka moralnośc relatywna, dostosowywana do potrzeb. W tym celu parę dni temu P.u,ti.n przyleciał do N.eta.n.ja.hu, tam ułożyli sępi deal: za zdradę Iranu przez Rosję, I.z,rael zdradza Polską", - .co bardzo pasuje polityce Ro.sji, w której ta Polska - zdradzona w pakcie Ri.bb.entrop-Mołotow, następnie zaatakowana 1.7 wrze.śnia, jest bardzo niewygodnym "elementem" polityki sławienia Rosji jako wyzwoliciela i głównego "dobroczyńcy" II w.ojny św.iatowej dla ludzkości. Tymczasem wg Polski jest inaczej - a co "najgorsze" [najgorsze - dla Rosji i Niemiec] - jest to zgodne z z prawdą: Niemcy hitlerowskie i Rosja stalinowska były wspólnymi autorami II wojny światowej, przyczyną 50 mln ofiar i H.ol.o.ca.u.stu. Izrael stawia się w jako zaciekły orędownik i obrońca dwóch najgorszych totalitaryzmów XX wieku - stalinizmu i hitleryzmu - wywiedzionych wprost z komunizmu i nazizmu. Jest to wyjątkowo haniebna rola - robiona w celu przerzucenia winy na Polaków - w celu wymuszenia ponad 60 mld dolarów "odszkodowań". Bo te pieniądze od momentu podjęcia decyzji wojny z Ir,an.em - a wojna bardzo dużo kosztuje, nawet zwycięska - są potrzebne I,z,ra.elo.owi do agresji na Iran, ale także Sy.rię, Lib.an i znaczną część Ira.ku. Ta haniebna brudna hu,cp.a jest przykrywana wzniosłymi deklaracjami i rytualnym pokazowym rozdzieraniem szat w imię "obrony moralności" i rzekomej "walki z negowaniem przez Polaków H,o,lo.ca.ustu" [sic - czy ktokolwiek w Polsce zaprzecza temu, że ,Z,y.dów mordowano w obozach?]. Haniebne, że I.z,r.a,el broni katów, a oskarża ofiary - i wybawicieli. W imię mamony dla brudnej krwawej wojny. Trudno o przykład w historii większej hipokryzji, zakłamania, chciwości i obłudy w imię podbojów i zysków. Słowa N.eta.nja.h,u, że "były polskie obozy śmierci i nic tego nie zmieni" nie są wywołane emocjami albo niedoinformowaniem: to na zimno skalkulowany agresywny przekaz i deklaracja polityczna na cały świat w celu pozyskania finalnie wielkich funduszy do zmiecenia Bl.iskiego Wschodu, narodów go zamieszkujących - i realizacji idei Wielkie.go I.z,ra.e,la.

  Odpowiedz
 • niestety(2018-02-01 23:17) Zgłoś naruszenie 10

  Za pieniądze podatników można codziennie powoływać zespoły do różnych wątpliwych spraw. W Polsce nikt nie pyta podatnika czy i na co może wydać jego pieniądze. Także nikt sie z tych pieniędzy nie rozlicza, liczy się sztuka, wydane i juź.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze