E. Mojeścik oraz K. Rabiański zostali powołani do zarządu BrasteraWarszawa, 18.05.2018 (ISBnews) - Konrad Kowalczuk z przyczyn osobistych złożył rezygnację z pełnienia funkcji członka zarządu Braster. Jednocześnie rada nadzorcza powołała z dniem 17 maja Edwarda Mojeścika oraz Krzysztofa Rabiańskiego na członków zarządu, podała spółka.

"Powołanie nastąpiło na okres wspólnej, trzyletniej kadencji, która rozpoczęła się w dniu 20 kwietnia 2017 roku" - czytamy w komunikacie.

Edward Mojeścik od lutego 2018 rozpoczął współpracę z Braster. Posiada wieloletnie doświadczenie w strategicznym zarządzaniu, modelowaniu i wdrażaniu procedur sprzedaży i obsługi klienta. Przez ostatnie 25 lat był związany z Procter & Gamble gdzie robił karierę w dziale sprzedaży.

Natomiast Krzysztof Rabiański posiada wieloletnie doświadczenie w budowaniu wartości przedsiębiorstw i zarządzaniu licznymi organizacjami biznesowymi. W latach 2014 – 2017 był prezesem zarządu Grupy EM&F, odpowiedzialnym za kierunkowy rozwój poszczególnych jej aktywów i linii biznesowych, podano także.

Braster jako jedyna firma na świecie posiada sprawdzoną technologię produkcji matryc ciekłokrystalicznych, w oparciu o którą opracowała prototyp urządzenia Brater Tester - innowacyjnego medycznego testera termograficznego służącego do wczesnego wykrywania patologii piersi, w szczególności raka piersi. Spółka jest notowana na rynku głównym GPW od 2015 r.

(ISBnews)