To nie był tyko jeden wyrok. Sędzia Iwulski i skazywanie za działalność opozycyjną w stanie wojennym

15 lipca 2018, 15:28 | Aktualizacja: 16.07.2018, 08:57
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Józef Iwulski

Józef Iwulskiźródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: Fot. Jacek Marczewski Agencja Gazeta

Jak wynika z akt zgromadzanych w IPN sędzia SN Józef Iwulski co najmniej czterokrotnie był w składach sądów, które skazywały za działalność opozycyjną w stanie wojennym.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (14)

  • Gdynia(2018-07-15 17:44) Zgłoś naruszenie 932

    To komunistyczne bolki z PO.

    Odpowiedz
  • qwe(2018-07-15 17:39) Zgłoś naruszenie 925

    Teraz widzicie z jakich ludzi sklada sie Nadzwyczajna Kasta? Sklada sie z z y d o-komunistow, sowieckich pacholkow, zbrodniarzy klamiacych w zywe oczy i udajacych bojownikow o demokracje, zeby zachowac wplywy i stolki.

    Odpowiedz
  • polp(2018-07-15 18:00) Zgłoś naruszenie 652

    To oznacza, że Iwulski złożył fałszywe oświadczenie lustracyjne i powinien zostać relegowany ze stanu sędziowskiego.

    Odpowiedz
  • Jon(2018-07-15 17:49) Zgłoś naruszenie 523

    Przestępcy w togach-wytwór PO.

    Odpowiedz
  • sos(2018-07-15 19:41) Zgłoś naruszenie 370

    Boze swiety ! Nie moge pojac , ze my jako narod mozemy akcetpowac 30 lat po komunizmie dalej takich , jak ten Iwulski jako sedziow . Niby jestesmy mentalnie w cywilizacji zachodu , ale w niektorych kwestiach , to bardziej przypominamy stada bezrozumnych homo sapiens , czy antyludzkich kultur..

    Odpowiedz
  • Polak(2018-07-15 17:52) Zgłoś naruszenie 332

    Takie dziady wzbudzaja we mnie obrzydzenie. Wydane przez niego wyroki powinny byc ponownie rozaptrzone. Wstyd i hańba.

    Odpowiedz
  • Gromala(2018-07-15 19:20) Zgłoś naruszenie 240

    No i czyje na wierzchu? Kto bardziej prawidłowo opisuje sytuację w SN i nie tylko? Iustitia/PO/.N itp. włącznie z imć Tyszką czy "dyktatura pisoska"? Oczyściło się środowisko? Kogo bronią te ciołki z EU w naszych sądach? Hasło dnia: WSZSCY WON!

    Odpowiedz
  • Edgar(2018-07-15 21:58) Zgłoś naruszenie 160

    Chwasty trzeba wyrywać. Dość tego czerwonego tałatajstwa w togach.

    Odpowiedz
  • .(2018-07-16 00:30) Zgłoś naruszenie 122

    Dobrze prawi Michalkiewicz, że agent agenta agentem pogania, jak ten zwerbowany Iwulski, a dodatkowo jego żona pracowała w SB :) Sami mają się wybierać, sami osądzać a ciemny lud ma w podatkach łożyć na ich utrzymanie. .

    Odpowiedz
  • kibic(2018-07-15 19:13) Zgłoś naruszenie 754

    Pisotrolle śmieszne,ilu z was przeżyło stan wojenny i jak wtedy działaliście? Teraz kiedy odwaga staniała piszecie bzdety ale nie przeszkadza wam, że to u was działają takie tuzy sądownictwa jak Piotrowicz czy Kryże.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz