Polska zaczyna wdrażać technologię G5. Pilotaż w tym roku w Łodzi

23 sierpnia 2018, 15:15 | Aktualizacja: 23.08.2018, 16:15
Źródło:PAP
Sieć 5G

Sieć 5Gźródło: ShutterStock

Pilotaż nowej technologii, umożliwiający szybki rozwój polskiej gospodarki, zacznie się jeszcze w tym roku w Łodzi - zadeklarowała w czwartek minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz. Minister inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński zapowiedział, że G5 będzie budowana m.in. w modelu partnerstwa publiczno - prywatnego.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (9)

  • marc(2018-08-23 17:15) Zgłoś naruszenie 277

    Szybki rozwój polskiej gospodarki??!! Czemu nikt nie pisze o ile wzrośnie moc promieniowania? Nie sądze, aby to było bez wpływu na ludzkie zdrowie. Przecież nikt o zdrowych zmysłach nie wsadzi sobie głowy do mikrofalówki jak jest uruchomiona a 5g będzie miało podobny wpływ na nasze ciało.

    Odpowiedz
  • Vvv(2018-08-24 09:55) Zgłoś naruszenie 193

    No i będziemy mieli wysyp ludzi z zachorowaniem na raka.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • kometa(2018-11-15 08:55) Zgłoś naruszenie 171

    W Holandii po testach G5- umieraja ptaki. W Szwajcarii dziwnie zachowuja sie krowy. Kiedy kolej na ludzi???!!! Nie dopuscmy do G5!!! To jest redukcja ludzkosci.!! Dlaczego nie robia tego w Afryce? Bo mniej inteligentnymi latwiej sterowac!!!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • teleco(2018-08-23 14:57) Zgłoś naruszenie 121

    co to takiego "telemedycyna"? może telekolejki i wirtualnych pacjentów będą;eczyc wirtualni lekarze? Do tego nie trzeba G5 bo nasi juz lecza wIRTUALNYCH PACJENTÓW NA WIRTUALNE CHOROBY TYLKO KASA Z NFZ JEST PRAWDZIWA.

    Odpowiedz
  • wlad(2018-08-23 17:21) Zgłoś naruszenie 23

    przez niego wszystko rosnie na stacjach zachodnich

    Odpowiedz
  • sasfd(2019-09-28 06:33) Zgłoś naruszenie 00

    telemedycyna bedzie leczyc teletubisiow powstana nowe ministerestwa obsadzone przez mnozace sie rodziny przy korytach. Tak jak z polska agencja kosmiczna... za pieniadze podatnikow swinie przy korytach lataja na wycieczki do amerykanskich kosmodromow ogladac starty rakiet

    Odpowiedz
  • Jan(2019-12-06 20:05) Zgłoś naruszenie 00

    Z uwagi na bardzo duże niebezpieczeństwo zachorowań na raka wiążące się z technologia G5 Izrael nie wprowadzi jej na swoim terytorium. Z Polsce władze boją się protestów społecznych w związku z tym z zdecydowano sie na powadzenie G5 drogą zarządzenia a nei ustawy.

    Odpowiedz