Senyszyn: To, co mówią biskupi, woła o pomstę do nieba

27 września 2018, 20:00
Źródło:MAGAZYN DGP
Joanna Senyszyn Fot. Maksymilian Rigamonti

Joanna Senyszyn Fot. Maksymilian Rigamontiźródło: Dziennik Gazeta Prawna

- Leszek Miller uznał, że Bruksela jest warta mszy. I to jeszcze jestem w stanie zrozumieć, bo istniało niebezpieczeństwo, że Kościół zacznie agitować na niekorzyść przystąpienia do UE - mówi w wywiadzie dla DGP była posłanka Joanna Senyszyn.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
KioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowa
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (7)

  • MLODY OFICER(2018-09-28 13:14) Zgłoś naruszenie 00

    Tota sama sciera ktora atakowala Zolnierzy Niezlomnych - nawet 18lotnia "Inke"-ty jedzo stare pudlo zamilknij na zawsze - juz niedlugo spotkasz sie z szatanem brudasie stary

    Odpowiedz
  • mm(2018-09-28 11:18) Zgłoś naruszenie 11

    Niestety pani Senyszyn typowy przedstawiciel homo sovieticus w Polsce. Kościół wymyka(przynajmniej w znacznej części - nie mówie o Sowie, Bonieckim czy Lemanskim bo tak wygląda pycha) się wpływom bo jest utrzymywany ze składek wiernych - tak jak jak Pani Senyszyn i jejs srodowisko ze składek lewicowo-libearnych wlascicieli - najpierw ze wschodu a teraz z zachodu... partia rządzi, partia radzi..

    Odpowiedz
  • zwolenniczka(2018-09-28 11:10) Zgłoś naruszenie 13

    Dobrze, że tacy ludzie którzy potrafią pewne rzeczy powiedzieć wprost! Ma Pani mój głos Pani Joanno!

    Odpowiedz
  • mrocznykościół(2018-09-27 22:17) Zgłoś naruszenie 99

    Episkopat Polski stoi murem za utrzymaniem w Polsce okrutnego uboju rytualnego. Takie stanowisko przedstawił rzecznik Episkopatu, zamiast nawracać innowierców promują ich zabobony.

    Odpowiedz
  • jasne pełne(2018-09-27 21:59) Zgłoś naruszenie 15

    Oni razem się dogadywali pili dobre wina ,jedni włoskie mszalne drudzy francuskie dla nas była mocna gorzała aby zalać robaka przed snem i wiele się nie zastanawiać . Wykluczyli się z tej szarej masy na której jedni i drudzy siedzieli jak muchy na krowim placku. Nagle powszechnie odzywa się w nich potrzeba plemiennej bezinteresownej wspólnoty xd.

    Odpowiedz
  • ewry(2018-09-27 20:20) Zgłoś naruszenie 1612

    "łatwiej jest dostać rozgrzeszenie za aborcję niż za stosowanie antykoncepcji" logika mało inteligentnych katoli poraża

    Odpowiedz
  • ja się tylko pytam(2018-09-27 20:20) Zgłoś naruszenie 2211

    Skrzeczy i skrzeczy to czerwone pudło. Niech skrzeczy, ale czemu ktoś się tym zajmuje?

    Odpowiedz