Dworczyk zapowiada nowy program PiS jeszcze przed zbliżającymi się wyborami

2 stycznia 2019, 08:46 | Aktualizacja: 02.01.2019, 09:17
Źródło:PAP
PiS

PiSźródło: ShutterStock

Przed zbliżającymi się wyborami będziemy chcieli przedstawić nowy program PiS - powiedział w środę szef kancelarii premiera Michał Dworczyk. Dodał, że prace i analizy dotyczące nowego programu partii trwają.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (2)

  • wcisk na siłę(2019-01-02 11:31) Zgłoś naruszenie 00

    Wydawało mi się , że takie coś może zdarzyć się tylko raz . A o co chodzi - przed laty wydawało się , że w końcu PiS odniesie zwycięstwo . I wtedy wielki Don postanowił zaciągnąć swą połowicę przed ołtarze. Nie pomogło , że wszystko jest szyte grubymi nićmi i to jawna kpina. Niestety , wielu wyborców uwierzyło , że Don został prześwietlony i sprawdzony , nie trzeba było wariografu wystarczyła konfrontacja z pomazańcem bożym wysokiego szczebla. Można to było zrozumieć , wszak skuteczność PiS była umiarkowana i raczej należało przypuszczać , że PO to dola Polski a może niedola na co najmniej tyle , co PZPR. Przejdźmy do czasów wsþóczesnych - Nawrócony Don został Królem Europy a jego zastępczyni doznała podobnego losu. Jak wiemy odprawiono dziękczynne modły , za to , że Niebiesia zasłały nam takiego męża opacznościowego. Ja byµ to pociągnął . Może tak beatyfikacja? Są przesłanki. Trzeba cudu - był cud , cuda. Wszak to dzięki niej dokonały się liczne akty wskrzeszenia zmarłych , a to cud nie mniemany. Co prawda sama nie wskrzeszała ale tera to epoka działań zdalnych , wirualnych - miała ona swoich apostołów wskrzeszalnictwa i ilość przeszła w noową jakość. Trzeba nam wszak patronki dla samorządowych wodzów narodu niewybranego.

    Odpowiedz
  • zsypek(2019-01-02 09:40) Zgłoś naruszenie 30

    Nowy program PiS ! Kładziemy uszka po sobie , czekamy na cud w wyborach unijnych. Ciemny lud wszystko kupi , nawet to , że robimy krok naprzód by za chwilę wrócić na dawne miejsce a obciach przy okazji , lud ciemny to kupi i zrozumni

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze