Rząd dorzuci nam do auta elektrycznego nawet 50 tys. zł. Ale tylko do najtańszych modeli

18 lutego 2019, 12:45 | Aktualizacja: 18.02.2019, 12:47
Źródło:Inne
CARSMILE_elektryki_2019

CARSMILE_elektryki_2019źródło: Materiały Prasowe

Kupując samochód elektryczny będzie można zyskać ponad 50 tys. zł. Tyle wynosi maksymalna dotacja proponowana przez resort energii, powiększona o potencjalne oszczędności na paliwie dla użytkowników aut elektrycznych. Niestety, maksymalne wsparcie, czyli 30 proc. ceny zakupu, można będzie otrzymać tylko w przypadku 4 modeli aut elektrycznych dostępnych obecnie na rynku – wynika z analizy Carsmile.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (12)

  • kTn(2019-02-18 13:25) Zgłoś naruszenie 185

    Dlaczego te poronione idee w rodzaju wiatraków, paneli słonecznych albo samochodzików na prąd są finansowane z pieniędzy podatników? Niech się same finansują, a nie pasożytują na naszych podatkach.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Zszokowany(2019-02-18 13:27) Zgłoś naruszenie 341

    Znowu bedzie transfer pieniędzy z podatków Polaków na rzecz obcych producentów

    Odpowiedz
  • Spakowany(2019-02-18 13:56) Zgłoś naruszenie 170

    Wyjeżdżajcie

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Terminator(2019-02-18 14:05) Zgłoś naruszenie 81

    "Wielka" Polska nawet nie jest w stanie stworzyć własny przemysł samochodowy i własne znane marki!!! To wielki wstyd!!!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Devon(2019-02-18 17:51) Zgłoś naruszenie 361

    No i pięknie. Polski podatnik sfinansuje nowe zabawki dla swoich zamożnych rodaków, wyprodukowane przez zagraniczny przemysł.

    Odpowiedz
  • Mony(2019-02-18 20:44) Zgłoś naruszenie 413

    Jak rząd dołoży. Przecież rzad nie ma swoich pieniędzy. Wszystkie pieniądze kórymi dysponuje rząd pochodzą od podatników. I teraz podatnicy mają się składać jakimś kolesiom na samochody elektryczne. Co za chore państwo. Biedaki mają dokładać bogatym do samochodu. O co to biedaka obchodzi czym jedzie bogaty drogą. Czy ferrari czy porszę czy teslą to bogatego problem jaki i za ile se kupi ale wara od pieniędzy zbieranych z podatków bogaty kapitalisto.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • taki z Sanoka(2019-02-27 10:25) Zgłoś naruszenie 30

    Grabarz polskiego przemysłu samochodowego, bogacz, niejaki sobek zasada uśmiercił polskie marki Jelcz, Autosan, Star doprowadzając do ich upadłości.

    Odpowiedz