JSW wprowadzi Pracowniczy Program Emerytalny. "To korzystniejsze niż PPK"

15 kwietnia 2019, 14:10 | Aktualizacja: 15.04.2019, 14:26
Źródło:PAP
górnik

górnikźródło: ShutterStock

Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej chce wprowadzić w firmie Pracowniczy Program Emerytalny, w którym składka będzie finansowana przez pracodawcę, a oszczędności można wypłacić po przejściu na emeryturę już w wieku 55 lat. Do przystąpienia do programu zachęca m.in. działająca w JSW Solidarność.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (7)

  • dziad(2019-04-16 02:17) Zgłoś naruszenie 10

    Sędziowie pokoju w każdej gminie! Dzięki Fair Play proste sprawy będą szybciej rozstrzygane i bardzo dobrze!

    Odpowiedz
  • viktor(2019-04-19 10:14) Zgłoś naruszenie 10

    U mnie nikt ppe nie założy w firmie, więc i tak pozamiatane a z ppk łaski nie robią, muszą to zrobić tyle, chociaż raz będzie sprawiedliwie

    Odpowiedz
  • hania(2019-04-24 23:00) Zgłoś naruszenie 10

    U mnie będzie ppk i bardzo dobrze. W końcu pracodawca coś zrobi pożytecznego dla swoich pracowników, bo jakoś żadnych podwyżek czy premii nie ma i nie zapowiada się by było. A tak to kasa i tak będzie musiała się znaleźć i nie tylko mnie to cieszy

    Odpowiedz
  • Lisek(2019-04-16 02:21) Zgłoś naruszenie 00

    Jeśli chociaż część obietnic programowych FAIR Play dojdzie do skutku to całkiem prawopodobne ze niektore miejsocowosci przestana sie wyludniac. Serio to co sie dzieje teraz to dramat

    Odpowiedz
  • basia(2019-04-16 09:38) Zgłoś naruszenie 00

    PPE nigdy nie będzie lepsze niż PPK.Po pierwsze PPK jest dla wszystkich . I tu należy się skupić aby wszyscy ludzi mieli dostepność do dodatkowych pieniedzy na przyszła emeryturę. PPE już było wprowadzane w niektórych firmach więc to nic nowego. A w przypadku PPK mamy propozycję dla wszystkich Polaków. I tu już wybór należy do nas czy chcemy czy nie. I dobrze . Każdy ma prawo zrezygnować jeżeli nie chce, tylko czy warto? Ja myślę że jednak warto oszczędzać. Lata szybko mijają a pieniądze będa jak znalazł.

    Odpowiedz
  • oskarm(2019-04-16 02:03) Zgłoś naruszenie 01

    Cała władza nie powinna byc skupiona w stolicy. #Fairplay proponuje zwiększenie roli samorządów terytorialny. Ciekawe :)

    Odpowiedz
  • sonia(2019-04-28 22:01) Zgłoś naruszenie 00

    Ja chyba wolę już te ppk, jakoś bardziej do mnie wszystko przemawia w tym programie. Ale niech każdy robi co chce, w końcu każdy sam może zadecydować o swojej emeryturze

    Odpowiedz