Polska prowincja konserwatywna? Nic podobnego, ale co z tym robią liberałowie?

24 sierpnia 2019, 08:15
Źródło:MAGAZYN DGP
Przed marszem, w trakcie i po marszu policja wystawia w sumie 30 mandatów. Żadnego – jego uczestnikom. Miejscowi się cieszą: nie jesteśmy Białymstokiem.

Przed marszem, w trakcie i po marszu policja wystawia w sumie 30 mandatów. Żadnego – jego uczestnikom. Miejscowi się cieszą: nie jesteśmy Białymstokiem.źródło: ShutterStock

Od ubiegłej soboty Radomsko jest najmniejszym miastem w Polsce, przez które przeszedł marsz równości. To nie wyjątek od konserwatywnej rzeczywistości małych miast, ale konsekwencja zmian zachodzących w powiatowej Polsce. Liberalna część sceny politycznej i media te zmiany ignorują, bo o małych miastach mówią językiem PiS. Własnego nie mają

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
KioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowa
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (21)

  • Januszpol(2019-08-24 16:10) Zgłoś naruszenie 50

    Na prowincji to jest po pierwsze fikcyjny problem. I tymi problemami zajmuje się wojująca lewica. Tworzy problemy tam gdzie ich nie ma.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Lurker(2019-08-24 16:01) Zgłoś naruszenie 16

    Jak tam pis-trolle, dobrze bawicie się w Ministerstwie? Przecież to widać na kilometr, że to wy jesteście. Ile wam płacą za tą propagandę? Przecież nawet na kasie w supermarkecie płacą lepiej. Jak wam nie wstyd!?

    Odpowiedz
  • wiciol(2019-08-24 14:15) Zgłoś naruszenie 51

    Bohaterem całej opowieści jest Ksawery Olczyk - tegoroczny maturzysta. Przy okazji opisu marszu mamy dokonania tego młodzieńca opisane , dowiadujemy się też , że on jest hetero. Ale zabrakło jednego - w innym artykule z tego weekendowego GDP jest złota myśl Doktora Jana , Kulczyka - Najważniejsze przy rozkręcaniu byznesa jest wybrać sobie odpowiednich rodziców. I tego nam zabrakło w charakterystyce Ksawerego. Ksawery myśli przyszłościowo , na razie w metropoliach ale i w miasteczkach po-wska sitwa i ich przy d u p a s y trzymają się dobrze. W sąsiednich gminach już nie , bo tam ważne są ideologiczne poglądy a nie dobrota swojej popę. Tate Ksawerego nim on skończy nauki pobierać może stracić swoje wpływy i ustawki. Przed zmianami poznałem młodego człowieka z po-wskich układów - mama prowadziła jakieś doradztwo , syn zadał jej pytanie - mamo co studiować - co chcesz , oby byś był tylko mgrem. A polonistyka , pyta syn . Znakomicie , na początek będziesz płodił kwieciste sprawozdanka z maminej działalności a do reszty cię przyuczę. Mama sądziła , że władza po jest wieczna , Ksawery jest postępowiec i wie , że papę trza wspomóc , by za wcześnie nie odpadł.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Światły(2019-08-24 12:58) Zgłoś naruszenie 01

    Prowincja powinna być tylko i wyłącznie pachołkami wielkich miast.

    Odpowiedz
  • Kupuję Polski(2019-08-24 11:14) Zgłoś naruszenie 33

    Opis jest następujący zregenerować ludzi potem terroryści narzucają swój porządek bolszewicki

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Ana(2019-08-24 11:08) Zgłoś naruszenie 72

    ...liberałowie nie mają nic do zaproponowania zwykłym ludziom.To frakcja bogatych i dla bogatych.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Obserwator (2019-08-24 10:46) Zgłoś naruszenie 72

    hm ciekawe jakie stawki mają ci aktorzy na tych marszach RÓWNOŚCI

    Odpowiedz
  • jacekk(2019-08-24 10:25) Zgłoś naruszenie 132

    Panie redaktorze kochany jest świat rzeczywisty z realnymi problemami i jest świat fikcji i wydumane problemy.W którym pan świecie żyje?Fantastów zazwyczaj czeka twarde lądowanie ,pana też.

    Odpowiedz
  • baba ze wsi(2019-08-24 10:24) Zgłoś naruszenie 203

    Kilka opozycyjnych neomarksistowskich tęczowych durni, podróżujących po Polsce za pieniądze Sorosa, to ma być ta liberalna , prowincja ??

    Odpowiedz
  • taki sobie(2019-08-24 10:24) Zgłoś naruszenie 132

    Prowincja, nigdy nie zgodzi się, żeby mężczyzna zakładał skórzane stringi z piórami w kolorach tęczy w d... ie!

    Odpowiedz
  • ale jaja!(2019-08-24 10:07) Zgłoś naruszenie 235

    Śmieszno i straszno. Takie bajki opowiadać mozna, ale publikować pod nazwiskiem? Koniec świata pani Popiołkowa! Gdyby nie sądy, które nakazują puszczać tęczowy cyrk po ulicach miast, żadna "parada" by nie przeszła.

    Odpowiedz
  • Szkoda gadać (2019-08-24 10:05) Zgłoś naruszenie 193

    Absolutnie zgadzam się z komentarzem Dr. Tux to wędrowny cyrk. Ciągle te same osoby znane z innych protestów np. prowokatorzy z KOD.. Zawodowy bywalec facet z biustonoszem na głowie w stroju zakonnicy jest świetną wizytówką tego marszu, który powinien pomaszerować prosto do specjalisty od leczenia głowy.

    Odpowiedz
  • Makrel von Poppelin(2019-08-24 09:55) Zgłoś naruszenie 102

    Ja nie wiem co marksizm i lewacki lybertynizm ma wspolnego z liberalizmem? Bo brzmia podobnie?

    Odpowiedz
  • krakusek(2019-08-24 09:39) Zgłoś naruszenie 163

    To nie oznak liberale prowincji, tylko forsowania przez małe grupy takich parad...

    Odpowiedz
  • ivo(2019-08-24 09:31) Zgłoś naruszenie 305

    Mniej niż 1% . 40 tys. mieszkańców i 300 demontrantów w tym zaimportowani goście. Ot i skala problemu i wyraz poparcia

    Odpowiedz
  • Dr.Tux(2019-08-24 09:04) Zgłoś naruszenie 416

    Co za brednie ! Wędrowny cyrk w którym uczestniczą neomarksistowscy aktywiści oraz pościągani dziwni ludzie demonstrujący na wszystkich antyrządowych protestach ( raz jako KODiara , raz jako niepełnosprawna , raz jako matka z dzieckiem innym razem jako lesbijka na przykład. Jest to towarzystwo pościągane z całej Polski ( kto nie wierzy niech sprawdzi zdjęcia w internecie) Dlatego te " marsze równości" odbywają się w różnych terminach . O stosunku miejscowych do tych prowokatorów usiłujących zniszczyć kulturę obyczaje oraz spokój społeczny ( na prowincji rzecz dużo cenniejsza i bardziej krucha niż w "warszawce") może świadczyć relacja Die Welt z marszu w Białymstoku tytuł " nienawiść zwykłych ludzi" Płatne prostytutki medialne wypisujące brednie za obce pieniądze powinny to sobie przeczytać !

    Odpowiedz
  • kolorowy(2019-08-24 08:40) Zgłoś naruszenie 624

    I bardzo dobrze. Koniec z szarą prowincją, koniec z Januszami.

    Odpowiedz