RPO: Polska zrobiła dzisiaj potężny krok w kierunku prawnego Polexitu

4 lutego 2020, 18:35 | Aktualizacja: 04.02.2020, 19:07
Źródło:PAP
prawo

prawoźródło: ShutterStock

Polska zrobiła dzisiaj potężny krok w kierunku prawnego Polexitu - w ten sposób Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar odniósł się do podpisania przez prezydenta Andrzeja Dudę nowelizacji ustaw sądowych. Dodał, że to smutny dzień dla państwa prawa, Polski i UE.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (20)

  • tad(2020-02-04 19:14) Zgłoś naruszenie 15510

    Jeszcze trochę, tow. Bodnar, a Polska zrobi kolejny krok i kopnie towarzysza tam, gdzie słońce nie dochodzi. Niech towarzysz, zamiast opowiadać bajki dla czerwonych, robi to, za co mu płacimy, to może się towarzyszowi upiecze.

    Odpowiedz
  • Newsroom(2020-02-04 19:13) Zgłoś naruszenie 1317

    Zagrzmiał rzecznik praw obywatelskich pan dr. Bodnar ! hihihi

    Odpowiedz
  • Jan(2020-02-04 19:54) Zgłoś naruszenie 1134

    Mam bardzo dobrą wiadomość Bodnarowi niedługo kończy się kadencja to jego ostatnie podrygi , też odejdzie Gersdorf chcą jeszcze na koniec o ile to możliwe zaszkodzić z całych sił zaszkodzić Polsce.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • !!!!!! (2020-02-04 20:25) Zgłoś naruszenie 752

    Kiedy w końcu znikniesz rzeczniku targowicki???

    Odpowiedz
  • i to by bylo na tyle(2020-02-04 21:00) Zgłoś naruszenie 753

    Jeszcze chwile trzeba poczekać... Bodnar i Gelsdorf odejda w niebyt. Tylko smród zostanie po nich.

    Odpowiedz
  • Pytanie (2020-02-04 19:52) Zgłoś naruszenie 583

    Dlaczego radykalnej opozycji tak zależy na Polexit?

    Odpowiedz
  • Tfeeee(2020-02-04 21:16) Zgłoś naruszenie 493

    Niedorzecznik z Targowicy..

    Odpowiedz
  • 123(2020-02-05 02:31) Zgłoś naruszenie 111

    lewacki najemnik na służbie mafii pOstKOmunistycznej Biuro RPO służyło jako wylęgarnia synekór dla platformerskich działaczy. Spurek, Pihowicz i inni.... niezależne resortowe dzieci.

    Odpowiedz
  • Antoni(2020-02-04 19:28) Zgłoś naruszenie 9105

    Wywalić ten głupi kraj z UE. Miejsce homo sovieticus jest bliżej Rosji.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • kic.(2020-02-05 09:09) Zgłoś naruszenie 80

    A RPO ciągle bawi się w politykę...

    Odpowiedz
  • Kłamstwo Smoleńskie! PAMIĘTAMY!!!(2020-02-05 00:43) Zgłoś naruszenie 57

    W 2009 r. targowiczanin Mariusz Błaszczak donosi na Polsk do Komisji Europejskąiej o pomocy dla Legii Warszawa Poseł PiS, a teraz szef MON Mariusz Błaszczak złożył w Komisji Europejskiej skargę. Domagał się wyjaśnień w sprawie – według niego – podejrzanej pomocy publicznej dla Legii Warszawa. Chodziło o zbyt niski czynsz za stadion, na którym miał zarabiać koncern ITI, a tracić stołeczny ratusz.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Dax(2020-02-05 11:26) Zgłoś naruszenie 41

    Rzecznik Interesów Platformerskich w łabędzim śpiewie nad agonią fundamentu Neumanowskiej idei władzy. Skoro wyroki będą mogły zapadać to co teraz obiecają kanciarzom za psią wierność wobec PO? Jak zapewnią wierność towarzyszy i bezpieczeństwo układu przy korycie? Pana samobójcę im ściągną na pełen etat czy jak? Ostatnia nadzieja w delegaturze Targowicy w UE.

    Odpowiedz
  • liczy się zysk(2020-02-05 08:14) Zgłoś naruszenie 41

    Dopóki idzie kasa z UE siedzimy w niej. Jeżeli będziemy do niej dopłacać to wyrywamy z niej.

    Odpowiedz
  • Ciotka(2020-02-05 15:11) Zgłoś naruszenie 20

    No mam wielka nadzieje ze jest to krok do POLEXITU. W tym antydemokratycznym, totalitarnym tworze jakim jest UE byc juz zdecydowanie nie chce.

    Odpowiedz
  • sid(2020-02-04 20:37) Zgłoś naruszenie 156

    Węgry zrobiły nie krok tylko dwa kroki,pytanie kiedy skończy się cierpliwość UE

    Odpowiedz