Tarcza antykryzysowa. Przedsiębiorcy i rolnicy zwolnieni ze składek na trzy miesiące

25 marca 2020, 13:54 | Aktualizacja: 25.03.2020, 15:44
Źródło:ISBnews
Pieniądze

Pieniądzeźródło: Bloomberg
autor zdjęcia: John Guillemin

Przedsiębiorcy zostaną zwolnieni z obowiązku płacenia składek ZUS, a osoby prowadzące działalność rolniczą - z obowiązku płacenia składek na KRUS przez okres trzech miesięcy, poinformował prezydent Andrzej Duda.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (7)

  • gostom(2020-03-25 15:03) Zgłoś naruszenie 136

    Ale przecież te grupy lobbistów otrzymuje już os 30 lat subwencje i dotacje z Ni i Niemiec.

    Odpowiedz
  • gostom(2020-03-25 15:05) Zgłoś naruszenie 63

    Ale przecież te grupy lobbistów otrzymuje już od 30 lat subwencje i dotacje z Uni ii Niemiec. Sorry.

    Odpowiedz
  • Terminator(2020-03-25 15:14) Zgłoś naruszenie 419

    Nie lepiej zwolnieni ze składek na jeden rok w tej skomplikowanej sytuacji??? LooooooooooooooooooooooooooooL.

    Odpowiedz
  • DAn(2020-03-25 15:33) Zgłoś naruszenie 62

    ..""wprowadzono przepisy, że rolnicy prowadzący działalność gospodarczą będą traktowani jako przedsiębiorcy"".. Absurd. Prowadzenie gospodarstwa działalnością gospodarczą nie jest. A kto jest zarejestrowany w CIDG ten jest przedsiębiorcą. Jeżeli rolnik prowadzi działalność i jest przedsiębiorca (wpisanym do CIDG) to nie wymaga żadnych dodatkowych regulacji spec ustawą aby być jako przedsiębiorca traktowany.

    Odpowiedz
  • carry(2020-03-26 11:28) Zgłoś naruszenie 741

    Kolejne bardzo dobre decyzje premiera i zmiany w tarczy. Co mi się podoba to to, że premier słucha ludzi, wprowadza zmiany, że tarcza została dopasowana do realnych potrzeb.

    Odpowiedz
  • music(2020-03-26 11:32) Zgłoś naruszenie 793

    Ludzie, przestańcie wszystko krytykować. Czy wam zawsze wszystko jest źle? Rząd robi co może żeby udało nam się przetrwać kryzys, utrzymanie miejsc pracy jest sprawą priorytetową a tarcza ma szereg bardzo dobrych rozwiązań.

    Odpowiedz
  • Daro5(2020-03-27 09:59) Zgłoś naruszenie 11

    Ciekawy jestem kiedy będzie plan dla tych którzy stracili pracę przed wirusem i teraz nie mogą jej znaleźć i są bez zasiłków?pewnie będą olani ale pomoc dla nich nie jest zbyt telewizyjna i mało populustyczna

    Odpowiedz