"Wolimy wspierać polskie rodziny niż zagraniczne korporacje"

29 grudnia 2015, 17:35 | Aktualizacja: 29.12.2015, 17:35
Źródło:IAR

Nasz budżet to program wspierania polskich rodzin - mówiła premier Beata Szydło. W Sejmie trwa debata po pierwszym czytaniu projektu przyszłorocznej ustawy budżetowej.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (5)

 • Angaż(2015-12-29 23:59) Zgłoś naruszenie 410

  Kobieto zrozum. Nie zaczyna się od D** strony. Żeby wspierać polskie rodziny trzeba myśleć nowocześnie. Trzeba zapraszać kapitał zagraniczny i w tym samym czasie inwestować poza granicami Polski. Bez korporacji nie ma kapitalizmu. Bez korporacji jest komuna taka jaką mieliśmy w PRLu.

  Odpowiedz
 • ert(2015-12-30 00:24) Zgłoś naruszenie 37

  Liczę na to, że Kaczyński niedługo kopnie w kalendarz i to całe pisowskie plemie rozpadnie sie wtedy na fragmenty

  Odpowiedz
 • Reduta55(2015-12-30 00:04) Zgłoś naruszenie 36

  Jakoś dziwnym trafem, nie mam ochoty na tą gębę patrzeć.

  Odpowiedz
 • amator ekonomii(2015-12-30 12:49) Zgłoś naruszenie 30

  Pracując u polskiego przedsiębiorcy dostawałem najniższą krajową i resztę pod stołem. Pracując w korporacji mam znacznie większe zarobki, znacznie więcej odprowadzam podatków do kasy Państwa, mam zdolność kredytową i stać mnie na mieszkanie. Mojego poprzedniego szefa z polskiej rodzinnej firmy stać na nowe Lexusy kosztem nie odprowadzania podatków i składek rentowych i emerytalnych. Nie chce więcej pracować w Polskiej firmie która oszukuje pracownika i nasze Państwo. Jasne że nie wszystkie korporacje są OK. Nie generalizuje sytuacji w całej Polsce!

  Odpowiedz
 • m(2015-12-30 16:32) Zgłoś naruszenie 00

  Pogarda dla PiSu i szydłowca - level over 9000. A w zagranicznych korporacjach to kto niby pracuje? Pigmeje? Murzyni? Polskie rodziny to widać dla szydłowca to widać rodziny korzystające na socjalu i rodziny urzędnicze. Rodziny żyjące z pracy (a więc zdolne same się utrzymać) to dla PiSu wrogowie, bo ich nie da się przekupić obietnicami socjalnymi. PiS zamiast po stronie ludzi którzy pracują, opowiedział się po stronie ludzi wyciągających ręce po zasiłki. Budżet PiSu to budżet PO tylko zmieniony na gorszy. Słyszałem argumenty (zwolenników) PiSu: "przejęli budżet po PO, nie było czasu na poprawki" - MIELI CZAS. Mieli czas zmienić bardzo zły budżet na jeszcze gorszy. PiSS dokłada nowych podatków (poniekąd podatek bankowy czy hipermarketowy jest słuszny, ale zamiast podatków od osób fizycznych a nie obok), ale jeszcze więcej dokłada do budżetu po stronie wydatków prowadząc do wzrostu deficytu i zadłużenia.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze