Warszawa, 20.02.2019 (ISBnews) - Master Pharm podpisał z nowym potencjalnym inwestorem umowę o zachowaniu poufności w celu dokonania przez niego analizy działalności spółki lub podmiotów z nią powiązanych (due diligence), podała spółka. Potencjalny inwestor to firma z branży, w której działa Master Pharm.
"Jednocześnie zarząd informuje, że na dzień publikacji niniejszego raportu, spółka nie podjęła żadnych decyzji związanych z wyborem konkretnej opcji strategicznej. Ponadto nie ma pewności, czy taka decyzja zostanie podjęta w przyszłości" - czytamy w komunikacie.
Pod koniec listopada ub.r. Master Pharm poinformował, iż zdecydował o rozpoczęciu przeglądu opcji strategicznych, a jedną z rozważanych możliwości jest pozyskanie inwestora branżowego.
Grupa kapitałowa Master Pharm prowadzi działalność w zakresie produkcji i wprowadzania do obrotu suplementów diety i innych środków żywnościowych posiadających właściwości wspomagające zdrowie, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego, kosmetyków, wyrobów medycznych oraz preparatów spożywczych. Spółka zadebiutowała na GPW w 2016 r.
(ISBnews)