"Produkty Pepco znajdziesz na popularnych platformach zakupowych, takich jak: Allegro, Ceneo, Empik.com, Morele, Erli.pl, Mall.pl, Arena.pl i Shumee, za pośrednictwem których są one oferowane do sprzedaży przez spółkę Shumee S.A." - czytamy w informacji na stronie internetowej.

Przy zakupie produktów Pepco od Shumee za pośrednictwem danej platformy zakupowej (Allegro, Ceneo, Empik.com, Morele, Erli.pl, Mall.pl, Arena.pl i Shumee) obowiązuje darmowa dostawa przy wyborze opcji dostawy za pośrednictwem Orlen Paczka. Ceny pozostałych opcji dostawy oraz czas realizacji są indywidualne dla każdej z platform. Szczegóły można sprawdzić na stronach internetowych platform, podano także.

Obecnie wysyłka produktów Pepco realizowana jest wyłącznie na terenie Polski.

Pepco Group prowadzi działalność w dwóch segmentach rynkowych: poprzez Pepco (sieć wielobranżowych sklepów dyskontowych) oraz Poundland/Dealz (sieć sklepów działających w modelu zakupów impulsowych artykułów spożywczych, ogólnego przeznaczenia, sezonowych i artykułów pierwszej potrzeby sprzedawanych w formule cen jednorodnych). Spółka zadebiutowała na GPW w maju 2021 r.

(ISBnews)