Reklama

Reklama

Reklama

Kiepska praca i brak perspektyw? 6 nieoczywistych sytuacji, w których można rozpocząć naukę programowania

12 lutego 2017, 08:10
Wielkość miejsca zamieszkania nie ma żadnego znaczenia w przypadku niektórych zawodów. Zapotrzebowanie na programistów na całym świecie rośnie tak szybko, że wiele firm decyduje się zatrudniać pracowników całkowicie lub częściowo zdalnie. Praca z domu za duże pieniądze dla niektórych może wydawać się utopią, jednak fakty mówią same za siebie. W 2016 roku amerykańska firma Crossover poszukiwała w Polsce tysiąca specjalistów IT, oferując im jednocześnie stawkę do 60 tys. dolarów rocznie (20 tys. zł miesięcznie) w zależności od doświadczenia. Wszyscy przyjęci pracownicy mogli pracować zdalnie, co umożliwiło podjęcie pracy również osobom z małych miejscowości, które nie chciały się przeprowadzać. Stawki wynagrodzeń nie zależą od lokalizacji pracownika, a od jego talentu i umiejętności. Czyli jest o co walczyć! Tym bardziej, że nauki programowania również można podjąć się 100% online.
Wielkość miejsca zamieszkania nie ma żadnego znaczenia w przypadku niektórych zawodów. Zapotrzebowanie na programistów na całym świecie rośnie tak szybko, że wiele firm decyduje się zatrudniać pracowników całkowicie lub częściowo zdalnie. Praca z domu za duże pieniądze dla niektórych może wydawać się utopią, jednak fakty mówią same za siebie. W 2016 roku amerykańska firma Crossover poszukiwała w Polsce tysiąca specjalistów IT, oferując im jednocześnie stawkę do 60 tys. dolarów rocznie (20 tys. zł miesięcznie) w zależności od doświadczenia. Wszyscy przyjęci pracownicy mogli pracować zdalnie, co umożliwiło podjęcie pracy również osobom z małych miejscowości, które nie chciały się przeprowadzać. Stawki wynagrodzeń nie zależą od lokalizacji pracownika, a od jego talentu i umiejętności. Czyli jest o co walczyć! Tym bardziej, że nauki programowania również można podjąć się 100% online. / ShutterStock
Duże zapotrzebowanie na programistów, szybki rozwój sektora, a także stabilność i dobre zarobki, jakie oferuje branża IT, to prawdziwy magnes dla tysięcy chętnych. Specjaliści z Kodilla.com przedstawiają 6 nieoczywistych sytuacji, w których można się przekwalifikować i zdobyć zawód programisty.
Reklama
Reklama

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

Powiązane

Reklama
Reklama

Reklama

Reklama
Zobacz

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Zapisz się na newsletter
Zapraszamy na newsletter Forsal.pl zawierający najważniejsze i najciekawsze informacje ze świata gospodarki, finansów i bezpieczeństwa.
Zaznacz wymagane zgody
loading
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich
Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj.
success

Potwierdź zapis

Sprawdź maila, żeby potwierdzić swój zapis na newsletter. Jeśli nie widzisz wiadomości, sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce.

failure

Coś poszło nie tak