Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jak zwiększyć swoje szanse na znalezienie pracy? Oto 7 sposobów

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
4. Wizerunek w Internecie
4. Wizerunek w Internecie / ShutterStock
Czy ja i moje CV zrobiliśmy wystarczająco dobre wrażenie na rekruterze? – to główne pytanie, które kołacze się w głowie kandydata po wyjściu z rozmowy o pracę. By odpowiedź na to pytanie była twierdząca, przedstawiamy listę 7 sposobów na zwiększenie szans na zatrudnienie według serwisu rekrutacyjnego MosnterPolska.pl. Oto one:
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • Bluesman81
  2017-09-11 11:20
  Maniery, komunikatywność, jak najbardziej, z tym się zgadzam. Ale jak czytam, co trzeba zrobić, żeby szanowny pracownik HR łaskawie zwrócił uwagę na CV, to mi ręce opadają. Obowiązkiem osoby rekrutującej jest znalezienie optymalnego kandydata na dane stanowisko, a nie optymalnego twórcy dokumentów aplikacyjnych. Jeśli w tym celu rekruter musi przeczytać dokument który zawiera więcej danych niż kilka zdań, trudno, za to ma płacone. Jeśli przeszkadza mu różny format dokumentów aplikacyjnych, to wystarczy przecież poprosić kandydatów o przygotowanie kwitu w formacie narzuconym przez zatrudniającego, np. w formularzu webowym bez konieczności wykazywania się inwencją twórczą i znajomością najnowszych trendów w zakresie formatowania tabelek, które nie zawsze są kluczową kompetencją pożądanego pracownika. Z drugiej strony, jeśli mam nie wziąć udziału w rekrutacji, bo miałem czelność być na wakacjach i podzielić się zdjęciem, to w sumie OK, bo w firmie, która ma problem z istnieniem czasu wolnego wolałbym nie pracować
  0
  zgłoś
 • b22
  2017-09-11 09:53
  Wystarczy skończyć najlepszą toruńska rydzykowa uczelnie a dla absolwentów tej zacnej uczelni drzwi wszystkich urzędów państwowych stoją otwarte w ramach akcji "partia na swoim", ewentualnie zapisać sie do wiodącej partii i dobrze podlizywać sie komu trzeba Praca i to dobra i lekka gwarantowana.
  0
  zgłoś
 • Prawda oczywista
  2017-09-10 11:38
  W Polsce wiedza, kompetencje czy inne umiejetności nie sa istotne, gdyż najważniejsze sa koligacje rodzinne, partyjne czy inne. Wiedza o tym wszyscy, dlatego aż tyle osób, nie koniecznie roboli opuściło ten kraj. Dlatego też u uczacej sie młodzieży czesto niska motyeacja, bo co z tego, że tata był dobry?
  1
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej