Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

W co inwestować w 2013 roku?

18 grudnia 2012, 06:07
Inwestuj w Japonię i w technologie. “Nadchodzący rok może być dobrym rokiem dla rynku akcji. W ujęciu geograficznym, warto przyjrzeć się szczególnie Japonii. To globalny rynek, który ostatnio funkcjonuje poniżej swojego potencjału. Jeśli chodzi o branże, dobre perspektywy mają spółki z sektora technologicznego” – uważa David Herro, menedżer funduszu Harris Associates LP z Chicago.
Inwestuj w Japonię i w technologie. “Nadchodzący rok może być dobrym rokiem dla rynku akcji. W ujęciu geograficznym, warto przyjrzeć się szczególnie Japonii. To globalny rynek, który ostatnio funkcjonuje poniżej swojego potencjału. Jeśli chodzi o branże, dobre perspektywy mają spółki z sektora technologicznego” – uważa David Herro, menedżer funduszu Harris Associates LP z Chicago. / Bloomberg / Tomohiro Ohsumi
W czasie globalnego spowolnienia gospodarczego, agresywnej akcji banków centralnych i bezradności wielu polityków, tradycyjne zasady inwestowania mogą wydawać się bezużyteczne. Magazyn Bloomberg Markets podpytał najlepszych doradców inwestycyjnych, w co ulokować swoje pieniądze, aby jak najwięcej zarobić w nadchodzącym roku.

Powiązane

Reklama
Reklama

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

Reklama

Reklama
Zobacz

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
image for background

Przejdź do strony głównej