Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Prywatne kino, symulator gry do golfa. Unikalne piętro rekreacyjne w Złotej 44

10 maja 2016, 12:02
Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Klienci ZŁOTEJ 44 doceniają prawdziwie śródmiejską lokalizację wieżowca, która daje możliwość nieograniczonego korzystania z kulturalnej, rozrywkowej i kulinarnej oferty dynamicznie rozwijającej się europejskiej metropolii. W odległości kilkuset metrów od budynku znajdują się m.in. Sala Kongresowa, liczne teatry, najlepsze restauracje, czy tereny zieleni, gdzie można aktywnie spędzać czas. W bezpośrednim sąsiedztwie powstaje Muzeum Sztuki Nowoczesnej. - Warto podkreślić, że jako pierwsi w Polsce będziemy współpracować z elitarną londyńską agencją Harrods Estates Property Management m.in. w zakresie projektowania usług concierge. Nasi klienci otrzymają nie tylko najbardziej prestiżowy apartament w Polsce, ale także dostęp do niespotykanego dotąd w tej części Europy stylu życia – mówi Rafał Szczepański, Wiceprezes BBI Development S.A.
Klienci ZŁOTEJ 44 doceniają prawdziwie śródmiejską lokalizację wieżowca, która daje możliwość nieograniczonego korzystania z kulturalnej, rozrywkowej i kulinarnej oferty dynamicznie rozwijającej się europejskiej metropolii. W odległości kilkuset metrów od budynku znajdują się m.in. Sala Kongresowa, liczne teatry, najlepsze restauracje, czy tereny zieleni, gdzie można aktywnie spędzać czas. W bezpośrednim sąsiedztwie powstaje Muzeum Sztuki Nowoczesnej. - Warto podkreślić, że jako pierwsi w Polsce będziemy współpracować z elitarną londyńską agencją Harrods Estates Property Management m.in. w zakresie projektowania usług concierge. Nasi klienci otrzymają nie tylko najbardziej prestiżowy apartament w Polsce, ale także dostęp do niespotykanego dotąd w tej części Europy stylu życia – mówi Rafał Szczepański, Wiceprezes BBI Development S.A. / Media
Reklama
Reklama

Powiązane

Reklama

Komentarze(8)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Pawelec
  2016-05-10 15:22:55
  Moim zdaniem powstawanie takich budynków jak Złota (choć trudno mówić o liczbie mnogiej, ale jednak coraz więcej inwestycji sięga podobnych pułapów) to dowód na wychodzenie Polski z kompleksów wobec Europy. Przecież to jest światowy poziom i nawet jeśli po owoce tej światowości na pozór nie sięgną wszyscy, to jednak wszyscy na tym skorzystają.
  4
  pokażodpowiedzi (2)
 • Marian
  2016-05-10 13:34:54
  To jeszcze są tam wolne lokale, przecież z 6 lat temu prezes mówił, że ma już połowę lokali sprzedanych..
  5
  pokażodpowiedzi (1)
 • Michał
  2016-05-10 14:34:54
  Strasznie ordynarna reklama tej inwestycji; szkoda, że nie opatrzona stosowną etykietą...
  9
 • Amator
  2016-05-10 17:06:23
  To już chyba trzecie czy czwarte oficjalne otwarcie tego budynku...
  2
 • Robert
  2016-05-30 16:35:00
  Artykuł sponsorowany to dobra reklama - niech wybrańcy kupują lokale za kilka mln zł. Od początku budynek przechodzi turbulencje z terminem oddania - może z powodu próżności i przepychu? Dla mnie to symbol nowoczesnej próżności od projektantów po przyszłych właścicieli. Olanie dotychczasowych sąsiadów mieszkających obok. Może ktoś się zastanowi nad jakością tkanki miejskiej i sporządzi całościowy plan przestrzenny Warszawy uwzględniający potrzeby ludności - przedszkola, szkoły, żłobki, przychodnie itd a nie strefy wellness i SPA bo nie samym fornirem i szkłem człowiek żyje :)
  1
Reklama

Zobacz więcej