Bershidsky: Putin zjadłby Trumpa na śniadanie. Bez popijania

6 sierpnia 2015, 06:00
Źródło:Bloomberg

Po odrzuceniu ozdób w rodzaju fotografowania się na polowaniach bez koszulki, Putin jest nieciekawym, bezbarwnym karierowiczem ze stalową duszą dawnego agenta KGB. On nie utrzymuje relacji z aroganckimi biznesmenami. On ich zjada na śniadanie - pisze Leonid Bershidsky.

Reklama

Komentarze (8)

  • rebeliant80(2015-08-06 08:31) Zgłoś naruszenie 00

    Tylko szaleniec usiłuje zrobić z Putina szaleńca, Putin to wytrawny polityczny gracz, a takie wymoczki jak Obama nie dorastają mu do pięt

    Odpowiedz
  • Mistral(2015-08-06 08:46) Zgłoś naruszenie 00

    Zgadzam sie ...Putin to wytrawny gracz ,Taki jak Stalin,Brezniew, Mao...Hitler...Bandyta ktory w panstwie stworzyl KGbowsko-mafijny uklad, Ale wytrawny gracz. Bo wie ze nie bedzie musial stanac przed trybunalem w Hadze, inaczej bylby jak norwalny europejski polityk,ale on nie musi i chu...

    Odpowiedz
  • plutarch(2015-08-06 09:01) Zgłoś naruszenie 00

    @rebeliant80
    Nie podniecaj się, pryszczaty.

    Odpowiedz
  • Dyzio(2015-08-06 10:11) Zgłoś naruszenie 00

    Artykuł napisany według wymagań. Putin jest be.

    Odpowiedz
  • wolny(2015-08-06 10:13) Zgłoś naruszenie 00

    Putin jest zły, ale po drugiej stronie w besiolandzie ( usa) jest sześć gangstersich rodzin, które również bandycko się zachowują. I tu nikt nie pisze prawdy. Przecież prezydent besiolandu ( usa ) jest marionetką ( małpą ), która dobrze skakacze przed wyborem, a same wybory już dawno nie są demokratyczne. Przypominam wybory debila busha. Trwały pół roku, pośmiewisko dla całego świata. Bestoiland ( usa ) niszczy nie pojedyńczych ludzi, a całe narody. Przykładem Irak. Dokonano tam napaści, którą można porównać z 39 rokiem na Polskę. Ukraina demokratyczny przwrót za 5 mld pusto dolarów itp.

    Odpowiedz
  • UB_olewam ze taki(2015-08-07 11:54) Zgłoś naruszenie 00

    Putin to gracz ze służb , można to porównać do mentalności traderów z banków inwestycyjnych.
    Tu się zaprzyjaźnią a za chwile graja na spadki - nóz w plecy , polon w obiedzie, zdrada bez mrugnięcia okiem.

    Trump to inny wymiar człowieka - ludzie sukcesu zajmują się TWORZENIEM , ULEPSZANIEM , to mentalność która sprawia , że mamy postęp cywilizacyjny. Dostał od ojca miliony i zrobił miliardy.

    Pokażcie mi aparatczyka sprawnego w świecie biznesu więcej , niż dekadę !
    Nie da się , mentalnie to do gierek szczucia , knucia ... krzywdzenia ludzi pod byle pretekstem.

    Odpowiedz
  • kwas(2015-08-06 15:24) Zgłoś naruszenie 00

    Wykładowcy na uczelniach kształcących dziennikarzy powinni ich uczyć jak się robi propagandę.Tego nie uczą nawet w wojsku. To widać gołym okiem.Nie wiem dla kogo jest przeznaczony ten artykuł.Wymaga sie od ludzi wyższego wykształcenia ., a pisze się jak dla idiotów.

    Odpowiedz
  • Klaps(2015-08-06 18:02) Zgłoś naruszenie 00

    Jak ostatnio czytam/oglądam serię antyrosyjskich i antyputinowskich produkcji najpierw w Onecie i teraz w forsalu , to przypominami się marzec 1968 r gdy nad ranem jako strajkujący, upokorzony student maszerowałem ul Polną ,w szpalerze milicji od Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej do DS Riviera. W jednym z punktów rezolucji strajkujących był punkt domagających się wolności prasy. Jaki ja byłem naiwny, wierząc w wolność prasy. Czytając teraz szmatławe, propagandowe produkcje ,celowo ukazujących się dzień po dniu w różnych mediach, zastanawiam się kto nią steruje, kto ją opłaca i dlaczego akcja ta jest podjęta teraz. Nie wiem czy mama rację ale podejrzewam, że czyjś interes nie jest tożsamy z interesami Polski i obawia się, że w wyborach mogą wygrać politycy, potrafiący dobrze zdefiniować interes polskiej racji stanu. Swoją drogą rod Potockich zawsze miał problemy ze zdefiniowaniem polskiej racji stanu. Oczywiście zdaję sobie sprawę, ze pojęcia państwa, narodowości ukształtowały się dopiero w dziewiętnastym wieku.

    Odpowiedz