Erbud ma kontrakt na budowę szpitala w Jarosławiu za 17,9 mln złWarszawa, 06.04.2017 (ISBnews) - Erbud zawarł kontrakt na budowę szpitala w Jarosławiu o wartości 17,9 mln zł, poinformowała spółka. Zakończenie kontraktu przewidziano na 5 lutego 2018 r.

"Podpisany 5 kwietnia kontrakt zakłada, że Erbud w ramach generalnego wykonawstwa wykona budowę budynku do potrzeb bloku operacyjnego, oddziału ginekologiczno-położniczego a także oddziału neonatologicznego, wraz z lądowiskiem dla helikopterów i łącznikiem do SOR Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu. Zamówienie obejmuje również wykonanie sieci zewnętrznych i dostawę wyposażenia medycznego" - czytamy w komunikacie.

Inwestorem projektu jest Centrum Opieki Medycznej z siedzibą w Jarosławiu. To pierwszy kontrakt spółki z tym zamawiającym, podano także.

Grupa Erbud to polska grupa budowlana świadcząca usługi w segmencie mieszkaniowym, komercyjnym, użyteczności publicznej oraz inżynieryjno-drogowym i energetycznym na terenie Polski i krajów europejskich. Jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r. W 2016 r. miała 1,79 mld zł skonsolidowanych przychodów.

(ISBnews)