Tomasz Ostrowski został powołany na prezesa OPTeamWarszawa, 21.12.2017 (ISBnews) - Rada nadzorcza OPTeam powołała Tomasza Ostrowskiego do pełnienia funkcji prezesa, poinformowała spółka."Tomasz Ostrowski jest absolwentem Politechniki Rzeszowskiej. W 1998r. uzyskał tytuł magistra na wydziale Marketing i Zarządzanie, specjalizacja: Zarządzanie przedsiębiorstwem. W 2006 r. ukończył studia podyplomowe w zakresie Executive Master of Business Administration - University of Minnesota, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - uzyskując tytuł Master of Business Administration" - czytamy w komunikacie.


Tomasz Ostroiwski wcześniej (w latach 2010 - 2011) pracował w PGE Dystrybucja Oddział Rzeszów na stanowisku kierownika wydziału Infrastruktury Informatycznej w departamencie Teleinformatyki. Od roku 2011 nieprzerwanie pracuje w OPTeam, kolejno na stanowisku dyrektora departamentu integracji systemów (do 2015 r) i dyrektora pionu realizacji. Od maja br Tomasz Ostrowski był wiceprezesem OPTeam, dodano.


OPTeam S.A. działa na rynku usług IT od 1988 r. Spółka jest producentem i integratorem specjalistycznych systemów informatycznych opartych o technologie kart elektronicznych. Od października 2010 r. spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie.

(ISBnews)